Ielādē

60km rādiusa taisnība

Posted On By Admin

Pārpublicējam bauskasdzive.lv rakstu

Ar diskusijām un nesaskaņām jaunais gads ir sācies dambretistiem. Latvijas Dambretes federācijas valdes locekļu lēmumi neapmierina ne klubu vadītājus, ne jauno dambretistu vecākus, bet būtiskas izmaiņas tomēr nav gaidāmas.

Latvijas Dambretes federācija (LDF) nosauca Gada sporta laureātus. To vidū ir arī baušķenieks Everts Rūdolfs Lepsis. Tiesa, dambretes pārstāvju vidū izsauca izbrīnu vērtēšanas kritēriji – laureātus vērtēja nevis pa vecuma grupām, bet gan atsevišķi pa dzimšanas gadiem. Izbrīnu pauda arī bijušais LDF vadītājs Roberts Misāns, kā arī virkne citu dambretes entuziastu, tai skaitā sportistu vecāki. Plašāks protestu apskats lasāms mājaslapā pratalaiks.lv. Mājaslapā ievietotajā aptaujā par to, vai valdei būtu jāatkāpjas, 32 balsis atdotas par to, ka esošajiem biedriem jāaiziet un jādod ceļš citiem, un tikai pieci balsojuši, ka jāpaliek. Tomēr šai mājaslapai nav oficiāla statusa un šie dati tieši LDF valdes darbu neietekmē.

Tikmēr dambrete.lv publicēta informācija par LDF Ziemas kausu fināliem. Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies no sešiem līdz astoņiem sportistiem, kam reizē būs jānodrošina tiešsaiste «Zoom» programmā. Pirmās sacensības sāksies jau šajā nedēļas nogalē, un fināla dalībniekus noteiks pēc Ziemas kausa izcīņas piecu posmu rezultātiem.

Pirmie pieci posmi noslēgušies U8 un U10 grupā. U8 vecuma grupā meitenēm finālā ir iekļuvusi Rūta Arāja – viņa ir ceturtā savā grupā. Pārējās grupās pabeigti ir tikai pirmie četri posmi. U13 grupā, visdrīzāk, finālā būs Zane Lea Zunda, kas pašlaik ir ceturtajā vietā. Puišiem šajā vecuma grupā pārliecinošā vadībā ir Roberts Maikūns. Visticamāk, Z. L. Zunda spēlēs arī U16 grupā. Zēniem šajā grupā plānota kupla pārstāvniecība – ceturtais pašlaik ir Denijs Vilhelms Krauklis, un astoņniekā ir Roberts Maikūns un Everts Rūdolfs Lepsis. Z. L. Zunda varēs spēlēt arī U19 grupā, kur pirmajā astoņniekā ir arī D. V. Krauklis un E. R. Lepsis. Pieaugušajiem pirmajā astoņniekā ir arī Jānis Štāls.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.