Ielādē

Aicinām iepazīties ar jauno LDF valdes sēdes protokolu

Posted On By Admin

Aicinām iepazīties ar jauno LDF valdes sēdes protokolu un pieņemtajiem lēmumiem.

Protokols: Šeit

5 thoughts on “Aicinām iepazīties ar jauno LDF valdes sēdes protokolu

  1. Apzinoties resursu ierobežojumus, neplānot uzņemties organizēt kādu no Eiropas Dambretes konfederācijas plānotajiem turnīriem 2023.gadā. – kas pa siem gadiem vispar ir noorganizets no ldf puses starptautiskaja limeni? Ja neskaita Roberta Misana Riga Open noorganizeto, kur ldf bija tikai vards. Kartejo reizi ldf atrod kaut kadus iemeslus – krize pasaule.

    1.1. Atbalstīt nacionālā meistara titula piešķiršanu Anatolijam Jemeļjanovam, Pēterim Freidenfeldam, Zanei Magonei 100 lauciņu dambretē, Izraelam Benensonam, Vladimiram Malamedam 64 lauciņu dambretē. Publicēt šo informāciju LDF mājaslapā. – cirks aizbraucis, klauni ldf veidola palika. Butu realus darbus darijusi nevis pieskirusi 30-50 gadus aizmirstiem speletajiem titulus.

    6.1. Pieņemt zināšanai V.Vespera un R.Paegles sniegto informāciju par telpu nomas izmaksu pieaugumu, kā arī apbalvojumu iegādes izmaksu pieaugumu. 2023.gada pirmajā ceturksnī plānot sacensību rīkošanas izmaksas piesardzīgi, ņemot vērā, ka vēl nebūs zināms piešķirtais valsts budžeta finansējums. – ldf tiesam ir uz ko ekonomet, tejkannam un tosteriem. Bravisimo.

  2. Bomzu turnīrs ja tur var spēlēt dzēris garš lohs kur ir gudrs bijis kaut kad

    1
    1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.