Ielādē

Noslēdzās starptautiskais Riga Open 2022 turnīrs, kur ņēma dalību vieni no pasaules labākajiem dambretistiem. Turnīra direktors un tajā pašā laikā sponsors Roberts Misāns noorganizēja ļoti iespaidīgu turnīru un no saviem personīgajiem līdzekļiem ieguldīja vairāk nekā 20000 Euro. Turnīrā tika nodrošināta video translācija un arī tika komentētas partijas ar MI meistaru no Polijas (izmaksas apmēram 6000 apmērā). Vienā no komentēšanas dienām piedalījās arī Latvijas pārstāvis Benno Butulis. Neskatoties uz iespaidīgo turnīru un naudas balvām, tad pēdējā dienā notika arī bankets priekš visiem spēlētājiem, kur bija pieejams zviedru galds un atvērta tipa bārs.

Paralēli lielajam turnīram pirmo reizi vēsturē tika noorganizēts NEW STAR turnīrs, kas domājams nākotnē ņems lielu lomu jauno zvaigzņu attīstībā!

Kā atzina daudzi spēlētāji, tad šis ir vienīgais FMJD turnīrs ar tik iespaidīgu noklāto tiešo translāciju pieejamību, organizetības līmeni un “after party”. Paldies organizatoram un cerams, ka nākotnē notiks vairāk šādi turnīri.

Ja Jūs piedalījāties Riga Open 2022 turnīra, tad novērtējiet turnīra organizētības līmeni (5 - izcili, 1 - vāji)

3 thoughts on “Apskats par Riga Open 2022

  1. Turnīrs bija ļoti labs. Tikai varētu pieminēt sekojošo. Kaut vai pirmajā dienā: reģistrācija 10:00, atklāšana 12:00. Pirmā kārta 15:30. Rēali atklāšana aizņēma pusstundu, reģistrēšanās pusstundu. Var taču arī reģistrēties elektroniski, dzīvojam jau 21. gs. Ko šajā garajā atstarpē lai dara cilvēki. Cilvēki izskatījās noguruši no gaidīšanas. Jitse un Jans uztaisīja =, Rūls arī tikpāt kā = pirmajā kārtā. Arī vienā dienā tikai viena kārta, kaut varēja laist mierīgi divas. Visi garlaikojās. Nīderlandieši vienkārši gāja uz viesnīcu un skatījās strīma ierakstu. Varēja to visu kompaktāk noorganizēt. Varbūt tā laika vilkšana piederāsa pie FMJD reglamenta, bet nevienam galva nesāpēja no pārpūles. Arī Riga Open apbalvošana notika pāris stundas vēlāk, ka īsti gaidīt negribējās. Pārāk liela atstarpe. Arī pirmā kārta beidzās 13:00 – 14:00, bet nākamā sākās tikai 15:30. Varēja mierīgi laist jau 15:00.

  2. Riga Open. Principā Rīgas domei, kas noziedoja 17613 Eur ( 2022.gada 23.maija sēdē (protokols Nr. DIKS-LPCSO-22-2-pro) Komisija pieņēmalēmumu piešķirt finansiālu atbalstu sacensību “Rīga Open 2022” organizēšanai ) droši vien bija prasības, ka turnīrs jāpavelk, lai dalībnieki vairak iztērē naudu uz viesnīcam un ēšanu. Tas ir vienīgi bizness, kas pie lietas piederas. Heerhugowaard Open kausa posmā vispār visas dienas būs tikai viena partija dienā.

  3. Pēc šaha spēlē. Jūs varat lieliski pavadīt laiku kopā ar draugiem Rīgas pilsētā. Pietiekami ir izveidot vairākas komandas, izvēlēties jebkuru kvestu spēli no kataloga. Tas var būt kā kvests ar automašīnu vai velosipēdu vai pat pastaiga, sīkāk lasiet konkrētas spēles lapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.