Ielādē

27.03.2021 noslēdzās Latvijas Dambretes federācijas kopsapulce, kur tika izvēlēta jaunā valde, bet galvenais ir, ka jaunos valdes locekļus no 7 samazināja uz 5. Balsošanā notika atklāta un bija izveidojušās divas puses: Roberta Misāna un Vladislava Vespera komanda. Diemžēl rezultāti parādīja, ka nav svarīgi kāda Jums ir programma, bet ar ko Jūs draudzējaties! Šeit jāsaka, ka vienu no pārliecinošakajām uzvarām izcīnīja Jevģēnijs Matvejevs, kurš tika ievēlēts. Diemžēl nav skaidrs kā var nākt valdē ar teikumu: “pateicos, ka dambrete ir mani izaudzinājusi”. Papildus tam tika ievēlēts Vladislavs Vesperis, kurš kārtējo reizi ir atzinis kļūdas: LV komandu čempionāts, dambretes laureāts un arī šobdrīd esot valdes loceklim un valsts amatpersonai ir apstiprinājis ka raksts par sevis slavēšanu ir bijusi kļūda, kas tika publicēta mājaslapā. Jautājums: Vai LDF valdes priekšsēdētāja amata kandidātam ir visu laiku jātaisa kļūdas? Klaunāde ir pieejama cirkā dārgie draugi.

Raivis Paegle ir nākamais valdes loceklis, kas visu laiku vienatnē organizē turnīrus un arī tiesā. Cik korekti? Lems citi. Kārlis Ozols ienāk programmā ar tekstu: jau 15 gadus esmu valdē, bet nekā konkrēta. Laikam tas patīk mūsu biedriem. Roberts Misāns atteicās no darba esošajā valdē. Skaidrs ir tas, ka vecāku galvenais saprāts ir uzvarējis un PL aptaujas liecināja, ka šī ievēlētā valde atkal veiks tikai solījumus tāpat kā reitingi, sporta klases, Pengo un citas lietas. Ar nožēlu jāsaka, ka dotie “rūkīši” diez vai ko spēs mainīt.

Aicinām Jūs uz komentāriem un izteikt savu viedokli!

12 thoughts on “Apskats uz LDF valdes kopsapulci

 1. Tas nozīmē, ka turpināsies Liepupes turnīru ēra, kur ar šausmām jāved savi bērni. Ļoti žēl, ka Roberts nebija gatavs ar šo sastāvu mēģināt strādāt, bet var saprast raugoties kas tika un kas netika ievēlēts.

  11
  4
 2. Ar šo sastāvu LDF sevi ir norakusi. Pretīgi skatīties uz šiem bandītiem, kas neko citu nemāk kā sevis slavināšana. Mūsu atbalsts viennozīmīgi iet par Robertu Misānu.

  11
  4
 3. Vecā kompānija pēc savstarpējas vienošanās ies tālāk. Tas viņiem ir ļoti izdevīgi!
  Skatoties uz situāciju dambretē, tad var redzēt kā sākumā visu sabojāja. Tad tikai ar Roberta palīdzību un pateicoties viņam un viņa komandai *Domatprieks*, ka arī ar viņa pārliecību un lielo ieguldījumu dambretes attīstībā viss tika virzīts uz priekšu, bērniem arī radās interese spēlēt dambretes!
  BET PROTAMS, VIŅI IZDOMAJA IZDARĪT VISU, LAI ROBERTS AIZIET NO FEDERĀCIJAS!!!
  Roberts saņēmās un izvirzīja savu komandu ar jauniem un pieredzejošiem dambretistiem, lai uzlabotu situāciju, kura notika, kad pie valdes bija V. Vesperis un “viņa komanda” (jāatzīst, ka dambrete bija strauji kritusi un diezgan daudz nebija paveikts)!
  Vajag pieminēt arī “Latvijas Dambretes laureātu 2020”, kur sākumā bija pieņemts viens lēmums un tika izsludināts, bet, proti, vēlāk bija pārmainīts, jo nācās uzklausīt kritiku no vecākiem. Un kā???, pēc šādas situācijas var teikt “KA VALDE PIEŅEM PAREIZUS LĒMUMUS UN ARĪ, KA VIŅI VAR VISPĀR SADARBOTIES AR BĒRNIEM UN VECĀKIEM”.
  Visur saka, ka vajag iesaistīt jaunus dambretistus, lai būtu iespēja viņiem realizēt turpmāk sevi kā dambretes trenerus. Bet reāli skatoties, var redzēt kā jauniešiem ceļu nedod un pārtrauc. Bet tie, kuri iet valdē ar teicienu, ka viņi strādā jau 15 gadus BEZ MAKSAS!!! negrib tagad palaist darboties jaunu komandu, ar jaunam domām un idejam, ko varētu realizēt. Kā arī ļoti daudz runā par saviem “izpildītiem darbiem”. Bet reāli, jā bērns ir kaut ko sasniedzis tas ir liels pluss bērnam! Diemžēl lielāka daļa no mūsu treneriem neko nevar iedot/iemācīt bērnam un cik saprotu, Oļesja gribēja mainīt šo situāciju un palīdzēt veidot online treniņus!!! Bet Roberta komanda pat netika normāli izvērtēta un arī žēl kā Robertu un viņa komandu neatbalstīja, TOMER AMBĪCIJAS UN GREIZSIRDĪBA PĀRŅĒMA VARU!!!
  Bet tagad balsotāji, vai Jūs spēsiet paskatīties acīs bērniem, vecākiem un pateikt kā Jūs tiešām izvēlējaties pareizo un godīgo lēmumu?
  Un Jūs tiešām ticiet, ka ar šādu valdi, dambrete attīstīsies un virzīsies priekšu???
  Un kāpēc tik ilgu laiku sēž tās pašas personas un neko nedar, tikai balso pati par sevi?
  UN KĀPĒC NEDOD IESPĒJU BALSOT VECĀKIEM UN BĒRNIEM??? Jo viņiem būtu labāk izvēlēties valdes komandu, kura viņus atbalstīs, palīdzēs attīstīties un virzīties uz priekšu!!!
  Paldies, cerams kā šo uzklausīs, un ņems vērā!!!

  13
  5
 4. Diemžēl izskatās, ka šim balsojumam mērķis nav bijis dambretes attīstība, bet šis ir bijis patīk\nepatīk balsojums. Ir cilvēks, kuram ir redzējums, par dambretes rītdienu un tas ir Misāns, nevis Vesperis.
  Varu salīdzināt kādas ir Misāna komandas organizētas sacensības, kurās viss ir precīzi, notiek laikā, spēlēšanas telpās ir klusums un kārtība, un kādas bija šobrīdējas dambretes vadības organizētas komandu sacensības Jelgavā. Pirmkārt, sacensības iesākās ar stipru kavēšanos, otrkārt zālē bija bardaks, arī Liepupes sacensības, kā jau minēja vecāks pirmajā komentārā, ir stipri no mūsdienām atpalikušas.
  Misāns sevi ir pierādijis-bērni viņu respektē, vecāki ciena.

  17
  3
 5. Vecākiem vai jūsu bērniem, dambretistiem, interesanti vai jus atradīsiet ipatnību neoficiālaja balsošanas tabula ko publicēja
  nezināmais Prāta Laika mājas lapa tiešraide,neņemot vērā skaitļu rezultātus ?

  1
  12
 6. Izlasot informāciju par LDF valdes vēlēšanām, secinājums viens, tie, kas labi iedzīvojušies šajā kompānijā, negrib dot iespēju enerģiskiem, radošiem, ar inovatīvu pieeju strādāt gribošiem, jauniem cilvēkiem. Žēl, ka tā, jo cietīs dambretes, kā sporta veida, attīstība. Nepārtraukti atrakstoties, ka pieļauta kārtējā kļūda un, ka nekļūdās tikai tas, kas neko nedara, neko nemainīs. Ir jāseko reālai darbībai, ir jāuzklausa dambretistu un viņu vecāku viedoklis un jāveic darbs sistēmas sakārtošanā un uzlabošanā. Arī apgalvojums, ka valdē strādā jau 15 gadus bez maksas, nekādas cerības, ka kaut kas mainīsies neraisa. Jautājums rodas arī par J. Matvejeva ievēlēšanu. Kāds būs viņa pienesums dambretes attīstībā? Vai tiešām arī dambretistu aprindās, lai uzvarētu vēlēšanās, svarīgi ir tas ar ko tu draudzējies?
  Pilnībā saprotama ir R. Misāna rīcība neiet valdē, kas nav sevi pierādījusi kā enerģiska, izaicinājumiem un pārmaiņām gatava.
  Cik ilgi vēl valde nesadzirdēs dambretistus?

  18
  4
 7. O, te sākas tas pats, kas reklāmās “Pēc 15 minūtēm šis tiks dzēsts. Latviešu students atradis veidu, kā pelnīt 1000 euro dienā. Visas bankas ir panikā.”. Pie “vecāku” komentāriem mīnusus ielikt nav iespējams. Edij, uz priekšu, tā tik turpināt!

  3
  10
 8. Cienītais,
  Prāta Laiks izmanto “plugins”, kurus default ierobežojumus nevar mainīt. Iespējams mainīt tikai to atspoguļojumu dažādas interpretācijās vai precīzāk “smaidiņa veidu”. Paralēli nevajag meklēt kā ielikt mīnusu, bet izsakiet savu viedokli. Lai miers jūsu dvēselē.

 9. Jancim spēcīga argumentācija. Nesanāca mīnusu ielikt, jo vienkārši nesanāca kaut gan sanāk. Labāk Janci ja jau tie vecāki neko nesaprot, tad droši vērsies pie viņiem ar argumentiem nevis tukšām frāzēm. Kā vecāks pat esmu gatava ar tevi parunāt pr šo tēmu, kas tev tik ļoti nepatīk vecāku viedoklī, bet te jau patiesībā ir skaidra sapratne un Jancis ir no komandas, kura nevēlas progresu, bet lai neaiztiek viņu un galvenais, lai mazāka ņemšanās. Varēsim arī pēc 15 gadiem turpināt runāt – cik jauki, ka nekas nav mainījies pēdējos 30 gadus, jo tomēr vajag saglabāt tradīcijas.

  9
  1
 10. Var jau mani noriet, cik tik uziet, bet padomāsim, kas ir Roberta domubiedri – viņa sieva Oļesja un viņa treneris Pēteris. Par Oļesju neko neteikšu, neesmu kompetents, bet Pētera un Roberta pozīcija, diemžēl, ir skaidra – ja jūs man nepiekrītiet, tad jūs esat muļķi, un tāpēc ar jums nav ko runāt. To, ka Roberts grib visus izkomandēt pa savam prātam, ir skaidri redzams. Par nevēlēšanos iet uz kompromisu ar citiem valdes locekļiem un cienīt arī citu viedokļus skaidri norāda gan viņa izteikumi, gan atteikšanās sadarboties valdē ar pārējiem tās locekļiem, kas ievēlēti, pilnībā atbilstoši LDF noteikumiem. Un vēl, vai vajadzētu gaidīt, ka Roberts atkal pie pirmās kritikas (bet tāda būs neizbēgami, jo federācijas valdes lēmumi nekad neapmierinās visus) uzrakstīs publisku vēstuli un amatu federācijā pametīs, kā viņš to jau reiz ir izdarījis? Bet Pēterim jau ir 86 gadi, un tas nav tas vecums, kad gaidāmi jauni, progresīvi risinājumi. Par pārējiem kandidātiem – par Marijas Magdalēnas iespējām vēl nav skaidra priekšstata viņas jaunā vecuma dēļ, bet Edijam kā cilvēkam, kurš IDF sacensībās pārstāv citu valsti (Maltu), nez vai būtu morālas tiesības būt LDF valdē. Tā nu šāds vēlēšanu rezultāts, piedodiet, bija praktiski neizbēgams, un saukt savus ievēlētos kolēģus par kolhozu no raksta autora puses ir vienkārša necieņas izrādīšana.

  4
  10
 11. Piedāvāšu nedaudz atšķirīgu skatījumu uz šīm personām. Oļesja – trenere ar mūsdienīgu skatījumu, kas ļoti ātri jau sevi pierādījusi, audzēkņu rezultātiem runājot pašiem par sevi. Roberts – cilvēks, kam gan dambretes spēles, gan dažādu biznesa un organizatorisku jautājumu izpratne ir visaugstākajā līmenī. Pacēla turnīru norisi Latvijā jaunos augstumos, nemaz nerunājot par Riga Open un pasaules čempionātu ātrspēlē, kas bija augstākā pilotāža. Ne velti elites spēlētāji to atzina par vienu no labākajiem turnīriem – bija gan lieliska organizācija, gan atspoguļojums medijos, pat intervijas ar vadošajiem dambretistiem. Neaizmirsīsim arī par meistarklasēm un nometnēm. Pēteris – tik zinošu un pieredzējušu cilvēku diez vai vēl var atrast. Lieliski pārzina arī spēles psiholoģisko pusi, kas mūsdienās bieži vien tiek piemirsta. Magdalēna – varētu piekrist, taču viņa neapšaubāmi ir viens no talantīgākajiem jauniešiem, daudz piedalījusies starptautiskajos turnīros. Noteikti varētu piedāvāt kādas jaunas idejas, turklāt no savas pieredzes droši vien zina, kas jaunajiem talantiem nepieciešams, lai attīstītos. Edijs – cilvēks, kurš zina, kā organizēt turnīrus un tiesāt tos. Rūpējies gan par translāciju norisi no sacensībām, gan veidojis patiesi vērtīgus materiālus Youtube platformā, ko neesmu redzējis citu izpildījumā.
  Iespējams, ka šāds iznākums tiešām bija praktiski neizbēgams, nepārzinu tik smalki aizkulises, taču tādā gadījumā, manuprāt, tas noteikti nebija šo kandidātu nekompetences dēļ.

  13
  2
 12. Jautājums Jānim. Neatbalstu nekādā gadījumā kādu saukt par kolhozniekiem utt. Tomēr vai lasot savu komentāru Tev šķiet, ka pats esi korekts izteikumos? Varbūt vari minēt kaut kādus faktus.
  Sāksim par Robertu. Nosauc lūdzu situāciju, kur viņš ir kādu aizvainojis vai par muļķi saucis, vai uzvedies kā apraksti?
  Varbūt Tev nav saprotamas viņa vienas vai otras izvēles, bet tās nav saprotamas tieši Tev personīgi. Roberts aizgāja pie pirmās kritikas? Lūdzu precizē to.
  Pēteris treneris ar lielāko bagāžu. Varbūt respektē tad viņa vecumu. Kuru viņš sauc par muļķi un kuras situācijas ir uzvedies, lai kādam liktos justies tādam? Un no Pētera ir gaidāmi kāreiz progresīvi risinājumi, ja jauni cilvēki spēs attīstīt viņa idejas zinātnē.
  Magdalēna par jaunu par Oļesju nav viedoklis, ok spēcīgi argumenti. Gan jau valdes sēdē bija iespēja uzvaicāt, ko nu kurais gribēja un būtu interesanti dzirdēt un redzēt diskusijas. Edijs un arguments par Maltu neiet kaut kā kopā ar mūsdienu pasauli. Ko tie ārzemju treneri mūsu lielo sporta veidu izlases trenē un vada. Kārtīgi morāles kroplība. Par aizvainojumiem pilnībā piekrītu. Vajadzētu ieturēt pieklājības normas un neiet emocijās. Jāni tikai paskatāmies uz sevi arī.

  12
  1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.