Ielādē

R.Misāns pārņem vadību LČ 100 finālā!

Šodien noslēdzās trešā spēļu diena Latvijas čempionātā. Jāpiezīmē, ka fantastisku spēli rāda R.Misāns, kurš šodien ieguva maksimālo punktu skaitu – 6p (visas uzvaras). Kopā R.Misānam 15 punkti, otrā vieta pagaidām ir R.Vīpulis, kuram ir 14 punkti un trešā vietu pagaidām ieņem L.Zālītis ar 13 punktiem. Rīt solas būt fantastiski mači, jo R.Misānam ir jāspēlē gan ar R.Vīpuli, gan ar L.Zālīti, bet R.Vīpulim ir neprognozējamais M.Juhnēvičs. Savukārt rīt R.Paegle jāizmanto savas iespējas pret J.Česnokovu un R.Osīti, lai vēl būtu teorētiskas iespējas iekļūt kārotajā trijniekā! Būs interesanti.

Pēc otrās dienas līdera grožus pārņēma starptautiskais lielmeistars R.Vīpulis (10 punkti) kurš izcīnīja divas uzvaras un vienu reizi cīnījās neizšķirts. Jāatzīst, ka neizšķirts pret jaunāko šī turnīra dalībnieku – R.Osīti, kuram tas viennozīmīgi ir liels panākums.  Otro un trešo vietu pagaidām dala L.Zālītis un R.Misāns attiecīgi katram pa 9 punktiem. Savukārt J.Levin un R.Paegle pa 8 punktiem.

Ir noslēgusies pirmā diena Latvijas čempionātā finālam 100 lauciņu dambretē. Ļoti interesanti norisinājās pirmā diena, ieskaitot dažādu veidu intrigas un neuzvarētas partijas. R.Vīpulis neizmantoja iespēju uzvarēt starptautisko lielmeistaru L.Zālīti. Jāatzīst ka Raimonds kā jau katrā turnīrā ir laika deficītā un arī šoreiz tas nospēlēja par labu Laimonim. Roberts Misāns apspēlējot savu pretinieku pēc visiem grāmatas paraugiem tomēr rupji kļūdījās galotnē un Gunārs Zālītis izmantoja vienīgu iespēju uz neizšķirtu. Maigonis “izlaida” J.Česnokovu, kura spēlēja ļoti avantūriski visu partiju. Smaga situācija ir A.Kalniņam (0 punkti), kuram pirmajās trīs kārtās bija jācīnās ar trim smagvariem: L.Zālīti, R.Misānu un R.Vīpuli. Pēc trim kārtām līderi ir:

Rezultāti un partijas –>  LČ 100 fināls

Galerija –> 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]