Prāta Laiks hakeri “izķer” viltus hakerus

Pirms pāris dienām Prāta Laiks resursā tika publicēta aptauja par gaidāmo kopsapulci un lūgums izteikt viedokli. Apstrādājot datus tika noskaidroti un izanalizēti pēdējie aptaujas dati. No šiem datiem tika izanalizēts, ka viens no valdes locekļiem apzināti ir balsojis par variantu “var dot otru iespēju” un kopā ir veikti 11 balsojumi desmit minūšu laikā. Skaidrojam kā tas ir iespējams: no vienas IP adreses ir iespējams vienu reizi nobalsot, kas ir loģiski un pareizi. Šajā gadījumā persona izmantoja VPN ar kuru palīdzību var slēpt reālas IP adreses. Zemāk publicējam visas pēdējas darbības, kuras ir veiktas apzināti.  Liels paldies Prāta Laiks advancētajiem cilvēkiem, kas atklāja šo mahināciju. Ļoti skumīgi, ka var nolaisties līdz tik zemam un apkaunojušam līmenim.

NOSPIEDIET UZ BILDES, LAI TO PALIELINĀTU. 

Drīz notiks LDF kopsapulce. Ir redzams, ka dotajā momentā LDF netiek galā ar saviem uzdevumiem. Vai uzskatāt, ka esošā valde ir gatava strādāt un kuram no šiem valdes locekļiem būtu jāpamet amats? (Drīkst izvēlēties vairākus variantus)
  • Pievienot savu atbildi

Ja neesat atraduši savas atbildes aptaujās, tad izsakat viedokli komentāros.

3 thoughts on “Prāta Laiks hakeri “izķer” viltus hakerus

  1. Vai ir zināms kad notiks kopsapulce un vai vispār valdes pārvēlēšana ir dienas kārtībā?

  2. Nu tas šķiet smieklīgi pašam sēdēt un balsot. Tad jau drīzāk būtu izteikušies kā tad pašiem LDF šķiet. Skatoties protokolu, tad nu gaidām gada atskaiti, kur gan jau būs sarakstīts kādi malači.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.