Bauskas novadā uzvar Reinis Štāls un Keita Enija Platā

 Ar vairākiem pārsteigumiem, interesantiem momentiem un intrigu līdz pēdējām spēlēm 5. novembrī noslēdzies Bauskas novada čempionāts 64 lauciņu dambretē. Šī gada sacīkstes pārliecinoši parādīja, ka dambretē ar lielu spēku ienāk jaunā paaudze.

Sacensības rīkoja Bauskas novads, sporta centrs «Mēmele» un biedrība «Prāta laiks».

Dāmām vienīgo intrigu cīņā par pirmo vietu spēja radīt Sabīne Varneviča, kas pārspēja savstarpējā cīņā Keitu Eniju Plato. Tomēr uzvaras eiforijā netika galā ar nākamajiem mačiem. Apkaunojošs zaudējums Regīnai Punkelei un beigās trešā vieta kopvērtējumā un otrā jauniešu konkurencē. Trešā starp jauniešiem Renāte Elmane.

Dāmām pārliecinoša uzvara kārtējo reizi Aijai Elksnītei. Sieviešu konkurencē kausu par otro vietu ieguva Gita Brigmane, trešā Regīna Punkele.

Vīriem favorīts bija viens un viņš arī attaisnoja savu statusu – Reinim Štālam neviena zaudējuma un jau divas kārtas pirms beigām uzvarētājs bija skaidrs. Viņam pirmā vieta un kauss U26 vecuma grupā.

Tikmēr starp pārējiem cīņas bija ļoti nopietnas. Ceturtajā raundā līderu lomās bija Laimonis Katiļavičs, Jurģis Stīpnieks, Jānis Ūdris un Gatis Artimovičs. J. Stīpnieks tomēr līdzīgi turpināt nespēja. Tiesa, ņemot vērā jaunā puiša pretiniekus, beigās gūtie septiņi punkti ir lielisks panākums. Pēdējās kārtās ievērojami labāk nospēlēja Leons Undzenko un Sergejs Makačka. Tomēr noslēgumā pietrūka laba koeficienta, lai cīnītos par godalgām.

Vēl pirms pēdējās kārtas viss varēja mainīties vietām, bet favorīti tomēr nospēlēja veiksmīgāk. Otro vietu U26 grupā ieguva Gatis Artimovičs, trešais Emīls Blūms. Kungiem veiksmīgākais bija pieredzējušais Jānis Ūdris, otrajā vietā Laimonis Katiļavičs, trešais Viesturs Vecvagars.

Rezultāti zēniem Šeit

Rezultāti meitenēm Šeit

Turnīra galerija Šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.