Ielādē

DAB 2.posmā uzvar L.Zālītis (atjaunots: 10.10.2017 08:43)

08.10.2017 notika DAB 2.posms. Pirmais notika kopā ar Latvijas čempionātu ātrspēlē (Tabula šeit)un tur par uzvarētāju kļuva B.Butulis. Šoreiz viss liecināja par to, ka Benno atkārtos savu sniegumu un uzvarēs divos turnīros pēc kārtas. Pēc 7.kārtas Benno bija 13p, Laimonim Zālītim 11p, parējiem stipri mazāk. Pārsteigums notika 8.kārtā, kad Benno zaudēja Gatim Kļavam un saasināja situācija tabulā, bet pēdējā kārtā nespēja uzvarēt J.Levinu un līdz ar to L.Zālītis izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas un izrāva pirmo vietu DAB 2.posmā. Savukārt G.Gribuška turpina augt un pietiekami spēcīgā sastāvā izcīna trešo vietu. Malacis!

Turnīrs notika pēc Šveices sistēmas 9.kārtās, 5 min + 3 sek uz partiju. Turnīrā piedalījās 26! dalībnieki. 

Blics ar cilvēkiem dara interesantas lietas, piemēram: 

1.Spēlējot uz pāris sekundēm G.Gribuška nolika zem sitiena B.Butulim savu dāmu, bet B.Butulis nepamanīja, ka jāsit un turpināja partiju. Beigās tomēr Benno uzvarēja. 

2. Arī citā partijā izveidojās amizanta situācija, E.Novickis spēlējot ar trim vienībām pret M.Mitenbergu viena vienību (vēl nebija ticis dāmā) piedāvāja neizšķirtu (3 sek uz pulkst) uz ko M.Mitenbergs neko neatbildēja. E.Novickis nepaspēja paiet gājienu, bet nospieda pulksteni (refleksa iespaidā), ko, protams, nedrīkstēja darīt. Līdz ar to atzina arī savu sakāvi. 

Turnīra tabula Šeit

Turnīra galerija Šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.