Ielādē

Jelgavai šogad paliek 758! gadi, kas ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām un šo sestdienu tā uzņems Latvijas jauniešu komandu čempionātu 100 lauciņu  dambretē. Ar prieku paziņojam, ka sacensības notiek LDF valdes priekšsēdētāja V.Vespera pilsētā un kurš pats ir turnīra organizators. Tas nozīmē, ka turnīrs tiks noorganizēts visaugstākajā līmenī. Mēs kādreiz visi esam lasījuši slavenos dambretes žurnālus un tad tajos laikos dambreti spēlēja visur un visi, un mums ir liels prieks, ka dotajā momentā dambreti pārņem arī tādas pilsētas kā Jelgava un gaidām Jelgavas komandas panākumus. Sastāvi solās būt spēcīgi, tāpēc cīņas būs spraigas. Ar nepacietību gaidām, kuras tad komandas būs uzvarētājas.

Informācija vecākiem: Gatavojoties dambretes svētkiem Vladislavs Vesperis informēja, ka diemžēl nebūs iespējama ēdināšana šajās sacensībās. Ir iespēja izmantot apkārtējos restorānus/ēdnīcas vai tuvākos veikalus.

Lai izdodas un uzvar spēcīgākais!

Turnīra rezultāti:

U8 grupa – Šeit

U10 grupa – Šeit

U13 grupa – Šeit

U16 grupa – Šeit

3 thoughts on “Dambretes komandu svētki Jelgavā

  1. Raugoties uz pēdējiem notikumiem, ka top alternatīva atlase 64 no organizācijas, kas ir lielā konfliktā ar federāciju, tad rodas jautājums vai prezidents tiek galā ar saviem uzdevumiem. Ja tiešām kas tāds notiks, tad federācijai rodas draudi vispār palikt bez finansējuma, ja otra organizācija pēkšņi sāks klauvēties pie LSFP durvīm. Par gaidāmo turnīru saprotams, ka Jelgavā nekāda dambrete netiek attīstīta un turnīrs pats būs kāds būs.

  2. Sastāvs tiešām ir spēcīgs, žēl kā U-16 grupā nav tik daudz komandas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.