Ielādē

Dambretes sporta laureāts 2018 + galerija

Posted On By Admin

Kopš 2017.gada, kad LDF prezidents Roberts Misāns iestājās amatā Latvijas dambretes sacensības, notikumi un to attīstība ir veikusi pamatīgu izrāvienu. Neskaitot daudzas augsta līmeņa sacensības, balvas, sponsoru piesaiste, bet arī pirmo reizi vēsturē tika noorganizēts pasākums – Latvijas dambretes sporta laureāts. Nekad iepriekš tāds nebija un šajā svinīgajā ceremonijā tika apbalvoti dambretisti, kas ieguvuši medaļas Latvijas un pasaules/eiropas čempionātos, treneri, čaklākie tiesneši, labākās organizācijas. Apmēram tika pasniegtas ap 100 pateicībām.

Pēteris Freidenfelds tika apbalvots ar pateicību par mūža ieguldījumu dambretē.

Apkopojot informāciju pēc divām dienām, tad ir zināmi arī citu viedokļi, kur cilvēki šo pasākumu novērtēja ļoti augstā līmenī, daži no vadītājiem bija sajūsmā un izteicās, ka tagad dambretei pievērsīs vēl lielāku uzmanību.

Jāsaka paldies Robertam Misānam par šiem svētkiem un novēlēsim, lai ar šādiem darbiem dambrete augtu Latvijā un tā būtu augstākajā līmenī.

Dambetes sporta laureāta vadītājs bija Viesturs Vizulis, kurš pagaidām ir nogājis nost no dambretes, bet atcerēsimies, ka agrāk bija viens no labākajiem Jēkabpils dambretistiem.

Dambretes sporta laureāta galerija: Šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.