Ielādē

Domātprieks: macību gada noslēguma turnīrs

Šī gada 19.maijā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tika aizvadīts Prāta attīstības centra “Domātprieks” rīkotais Mācību gada noslēguma turnīrs. Tas pulcēja 39 entuziasma pilnus jaunos dambretistus, kas sacentās 64 lauciņu dambretē.

Sacensības norisinājās divās vecuma grupās : U – 8 un U – 10. Tās norisinājās pēc FMJD noteikumiem. Šis notikums bija iespēja jaunajiem dambretistiem vienoties draudzīgā cīņā pirms mācību gada noslēguma, kā arī demonstrēt spriestspēju, atmiņu, pašdisciplīnu un mērķtiecību. Spēlētāji, kas uzrādīja labākos rezultātus, tika apbalvoti ar medaļām, kausiem un piemiņas balvām.

 

Turnīrā U – 8 grupā zēniem uzvaru izcīnīja Renārs Staškēvics (Bauska), attiecīgi otrajā un trešajā vietā ierindojās Eduards Betlers (Domātprieks) un Zidans Šehata (Domātprieks). Šajā vecuma grupā meiteņu konkurencē labāko rezultātu rādīja Malvīne Misāne (Domātprieks), otrajā vietā ierindojās Linda Malinovksa (Viļāni), bet trešo vieto ieņēma Elīna Arāja (Bauska) 

U – 10 grupā zēniem uzvaras laurus plūca Jurģis Stīpnieks (Bauska), otro vietu izcīnīja Roberts Serpāns (Kuldīga), bet trešajā vietā ierindojās Pēteris Kripans (Valmiera).  Meitenēm pirmo vietu ieguva Alisa Orlova (Salaspils), bet attiecīgi otrajā un trešajā vietā ierindojās Keita Enija Platā (Bauska) un Darja Drabova (Bolderāja) 

 

Vasarīgās noskaņās, pasākums bija pilns pozitīvām emocijām un dažādiem pārsteigumiem. Tā galvenie atbalstītāji bija Initiative Latvia, Marvelous Communication.

Turnīra tabula U8 – Šeit

Turnīra tabula U10 – Šeit

Turnīra galerija – Šeit

Turnīra video – Šeit

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.