
Dambretes klubs “Domātprieks” nolēmis beigt savu darbību, kas savu darbību sāka 22.08.2016 un pa savu karjeru ir izaudzinājuši 4 Eiropas čempionus, 3 pasaules čempionus un uz vienas rokas pirkstiem nav iespējams saskaitīt cik daudz medaļas ir sasnieguši ar saviem audzēkņiem Latvijas finālos individuāli, gan komandām. Bērnus trenēja Oļesja Abdullina kopā ar savu vīru Robertu Misānu un viņiem bija sava pieeja treniņiem, kas arī nesa panākumus. Domātprieks pa šo laiku ir noorganizējis arī četras dambretes nometnes. Savā laikā Domātprieks trenere izvirzīja savu kandidatūru uz LDF valdes locekļa amatu, kur piedāvāja realizēt viņas trenēšanās metodes, bet atbalstu neguva.
Oficiāli dambretes klubs ir slēgts. Paldies dambretes skolai Domātprieks, kas bija atdzīvinājusi dambreti Latvijā un pierādīja, ka var izaudzēt čempionus no nulles.
Ar nožēlu jāsaka, ka pēdējo gadu laikā šis jau nav pirmais klubs, kas nolēmis pārtraukt savu darbību. Interesanti kāds tam ir iemesls?
Aicinām dalīties ar saviem komentāriem par šo skumjo ziņu visai dambretes saemei.