Burtnieku novadā, Valmieras pagastā noslēdzās tradicionālais Floriāna Seņkāna dambretes turnīrs. Turnīram bija mazākā grupa, vidējā un pieaugušo grupa. Katrā turnīrā tika izspēlēta riņķa sistēma (katrs ar katru), izņemot mazāko grupu, kur bija vislielākais bērnu skaits – 36. Mazākajā grupā 100% rezultātā uzrādīja Domātprieks audzēkne Alise Misāne, bet Mārtiņš Pommers no Salacgrīvas un Gustavs Gračevs 3.vietā. Vidējā grupā laika kontrole bija 7+3, klasika, bet pieaugušo grupā 10+2, klasika. Vidējā grupā vai jaunatnes sacensībās cīņa izvērtās starp vadošo LV klubu Domātprieks, Valmieru un Siguldu. Pirmo piecinieku ieņēma gandrīz visi Domātprieks audzēkņi, bet cīņa par 1.vietu bija neskaidra līdz pat pēdējai kārtai. Savukārt pieaugušo grupā pārliecinoši labāko rezultātu uzrādīja K.Lapiņš, R.Helfrekts otrā vieta, bet trešo vietu izcīnīja Raimonds Millers no Siguldas.

Mazākā grupa:

Alise Misāne 20p

Mārtiņš Pommers 15p

Gustavs Gračevs 14p

Tabula: Šeit

Vidējā grupa:

Malvīne Misāne 22p

Eduards Betlers 21p

Pēteris Kripāns 21p

Tabula: Šeit

Pieaugušie:

K.Lapiņš 17p

R.Helfrekts 13p

R.Millers 12p 

Tabula: Šeit

Turnīra galvenais tiesnesis Kārlis Ozols.

10 thoughts on “F.Seņkāna piemiņas turnīrā dominē Domātprieks un Limbaži”

 1. Nenocietos pakomentēt. Tā bija jauniešu un pieaugušo apvienotā grupa. Jauniešiem 1. Kristers Lapiņš 2. Renards Helfrehts 3.Roberts Grišins. Pieaugušiem 1. Raimonds Millers 2.Andris Riekstiņš 3.Valdis Kampuss. Tādas arī viņi saņēma medaļas.

 2. Kaut kāds stulbums. Pirmo reizi redzu, ka tādā situācijā jauniešiem dod tikai jauniešu medaļas. Saprastu vēl, ja dotu tikai pieaugušo.

  5
  1
 3. Tas tiešām ir unikāls stulbums. Ja bija apvienotā grupā pieaugušie un jaunieši, tad pēc logikas medaļas dod šādas : pieaugušie 1.Lapiņš 2.Helfrekts 3.Millers un jaunieši 1.Lapiņš 2.Helfrekts 3.Grišins. Galveno tiesnesi ziepēs.

  6
  1
 4. Jaunieši jau nav pieaugušie. Kā viņiem var iedot pieaugušo medaļas. Nav jau obligāti jāpiedalās turnīros, jā nepatīk tā noteikumi.

 5. Nolikumā skaidri bija uzrakstīts, ka meistaru grupā atsevišķi apbalvos jauniešus un pieaugušos. Tagad atliek tikai domāt, kurā grupā tu vēlējies būt: jauniešu vai pieaugušo.

 6. Ļoti dīvains nolikums. Ja jaunietis spēlē meistaru grupā un uzvar tajā, tad kāpēc viņam tiek tikai jauniešu zelts ? Un es neesmu Kristers Lapiņš. Atvainojos galvenajam tiesnesim.

  6
  1
 7. Paradoksāli, jaunieši grib būt pieaugušo grupā, kaut arī pieaugušie nospēlēja sliktāk. Jaunieši nav apmierināti ar savu vecumu, bet grib būt vecāki, tātad ātrāk nomirt.

 8. Pēdējos rakstos lasot komentārus sāk šķist, ka pilna māja te ir retajam. Kā var būt arguments, ka jaunietis nevar cīnīties pieaugušo konkurencē? Tad jau LV čempionāti jāanulē visi. Tur pilns ar nelegālajiem mazgadīgajiem. Šķiet, ka šī turnīra mērķis ir izdalīt pēc iespējas lielākam skaitam medaļu un tad arī viss. Ne tik būtiski ir kurš ir spēcīgākais. Kas uzvar tāpta saņem medaļu un nav būtiski kurā konkurencē, jo organizatoram ir svarīgi apbalvot pēc iespējas vairāk.

  5
  1
 9. Tuvojas pasaules gals, parādījies ir Covid-19 utt. Mājās arī nav neviena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.