Ielādē

Fināla pasaules kausa noslēdzošajā posmā uzvar D.Cinmans

Šodien 09.12.2017 noslēdzās pasaules kauss lidojošajā dambretē un tradicionāli pēdējais posms notiek Sanktpēterburgā un tas ir veltīts vecmeistaram V.Sokovam. Turnīrs notika tradicionāli ātrspēlē un lēnajā dambretē. Ātrspēlē par uzvarētāju kļuva S.Belošejevs, kuru var noteikti uzskatīt par labāko blicotāju pasaulē, jo kārtu līdz beigām jau bija uzvarējis. Otro vietu izcīnīja V.Skrabovs, bet trešais V.Tokusarovs. Edijs Novickis nespēja nospēlēt cienīgi pret E.Kondračenko un beigās 11.vieta, bet J.Fārnestam 32.vieta no 97 dalībniekiem. 

Pamata turnīrs bija pārsteigumu pilns un neviens negaidīja, ka jaunais N.Volkovs  pēdējā kārtā uzveiks pašu Z.Cirika audzēkni A.Norvaiši, kurš uzvaras gadījumā būtu uzvarējis turnīrā, neizšķirta gadījumā trešais, bet tagad tikai 11.vieta. Belošejevam negāja spēle no rokas un īsti nevienu nevarēja uzvarēt, un tikai 5.vieta. Centrālais mačs notika, kad E.Kondračenko pēdējā kārtā pirmajā partijā pievieca V.Tokusarovu, bet otrajā pamanījās zaudēt šādu pozīciju pa melnajiem, bet gājiens ir baltajiem: 

Uzvaras gadījumā jau viņš būtu kļuvis par čempionu, jo Norvaišis jau bija zaudējis savu partiju. Tātad par turnīra uzvarētāju kļuva D.Cinmans, 2.vieta V.Skrabovam, bet trešais N.Volkovs. Latviju pārstāvēja J.Fārnests, kam +1 un 20.vietā, bet E.Novickim 19.vieta. 

Ātrspēles rezultāti Šeit

Pamata turnīra rezultāti Šeit

Turnīra galerija ātrspēlei Šeit

Turnīra galerija pamata turnīram Šeit

Mūsu korespondentu galerija Šeit

Turnīra interesantākie partiju fragmenti būs pieejami tuvākajā laikā.

Novērtē rakstu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.