22.08.22 notika LDF valdes kopsapulce, kur tika lemts par jauno valdes locekļa ievēlēšanu, jo kā zināms Kārlis Ozols pats bija atkāpies no amata. Pieteicās viens kandidāts – Andrejs Traško. Ar 15 balsīm par Andrejs Traško tika ievēlēts par vienu LDF valdes locekli.

LDF ir galvenā Latvijas institūcija, kas attīsta dambreti un būtu tikai loģiski, ja informētu dambretes saeimu par to, ko tieši un kā jaunais valdes attīstīs dambreti. Protokolā tādu informāciju neatrodam.

Interesants fakts, ka pēkšņi viens no valdes locekļiem, kurš startēja vēlēšanās ar vienu dambretes klubu nu jau tagad pieņem lēmumus jau zem cita kluba. Interesanti gan.

Ar prieku apsveicam jauno valdes locekli un novēlēsim attīstīt dambreti Latvijā.

Protokolu un lēmums: Šeit

One thought on “Interesantos apstākļos ievēl jauno valdes locekli”

  1. Prata laiks nevajag lolot ceribas, ka kads kaut ko publices. Iestades cilveki ir tendeti tikai uz savu personigu ambiciju apmierinasanu. Vienreiz jau paradijas informacija, ka joprojam tiek taisita talantu skola, reitingi un ta talak, neesmu informets, bet laikam joprojam taisas. Bet tiesam butu veseligi uzklausit jauno valdes locekli par nakotnes planiem. Ja raksta runa iet par Matvejevu, tad es ka vecaks neesmu redzejis vinu darbos iznemot ka tiesnesis. Kops mans berns saka iet dambrete pie cita prezidenta, tad noliekot divas paralelas salidzinasanai es ka tevs apsveru partraukt vest bernu treneties, jo limenis ir nokrities katastrofali.

    6
    1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.