Ielādē

I.Dosca uzvar Jogeva 2017 (pievienota galerija 06.08 21:30)

Ir noslēdzies starptautiskais un pagaidām vienīgais atzītais turnīrs IDF Baltijā, Jogeva 2017. Pēc sešu gadu dominances G.Valneris neuzvar septīto reizi pēc kārtas. Šoreiz patraucēja I.Dosca fantastiskā rezultivutāte, kurš ieguva 13p no 16. Otro vietu izcīnīja latviešu lielmeistars G.Valneris 12p, bet vēl par punktu mazāk A.Kybartas no Lietuvas. Sieviešu konkurencē labākā ir A.Valnere, bet otrā T.Teterina, abām pa 9p un koeficenti viņas tā arī sarindoja.

Tradicionālais turnīrs Jogeva 2017 ir atklāts ar blica programmu. Šoreiz tika spēlētas 7 kārtas, 10min + 2 sek uz partiju, mikromačs. Par uzvarētāju kļuva starptautiskais lielmeistars Andrius Kibartas (LTU) , otro vietu izcīnīja G.Valneris (LAT) un trešo vietu Eiropas čempions N.Stručkovs (RUS). Visiem pa 11 punktiem, koeficenti viņus sarindoja arī šādā secībā.

Blica turnīra tabula 

Pamata turnīra tabula

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”21″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”Rādīt galeriju” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.