Ielādē

Kārlis Ozols pamet LDF valdes locekļa amatu

Posted On By Admin

Oficiāli ir zināms, ka Kārlis Ozols ir pametis LDF valdes locekļa amatu un tiek izsludināts konkurss uz vakanto vietu.

Kurš būs nākamais LDF valdes loceklis?
 • Raimonds Millers 33%, 5 balsojumi
  5 balsojumi 33%
  visi balsojumi
 • Raimonds Vipulis 20%, 3 balsojumi
  3 balsojumi 20%
  visi balsojumi
 • Neviens nepieteiksies 20%, 3 balsojumi
  3 balsojumi 20%
  visi balsojumi
 • Kāds cits 20%, 3 balsojumi
  3 balsojumi 20%
  visi balsojumi
 • Komentārā ierakstīšu 7%, 1 balsojumi
  1 balsojumi 7%
  visi balsojumi
Kopā nobalsojuši
31/05/2022 - 30/06/2022
Balsošana ir noslēgusies

 

9 thoughts on “Kārlis Ozols pamet LDF valdes locekļa amatu

 1. Interesanti, ka ļoti turējās pie valdes amata, neskatoties uz to, ka jau labu laiku īsti pienesumu būtiski, kas būtu valdes locekļa amata cienīgs nespēja dot. Jāsaka, ka gan diemžēl jauno valdes locekļu ievēlēšana ir kā caurumu aizlāpīšana ar personām, kas neko būtiski paveikt nevar, bet ir jāaizpilda tukšā vieta. Kopumā cītīgi turamies pret jaunu cilvēku idejām un piesaisti.

  2
  2
 2. Kas vispar ir izdarits? Matvejevs ieguva visvairak balsis, bet reals darbs nav redzams. Paegles kungs sanem atalgojumu, bet ari redzam vinu parsvara tikai ka protokolistu. Visvairak mani uztrauc vespera solijumi. Par sponsoriem. Par talantas skolas atversanu. Atsez savu darbu un aplaude sev pasi.

  2
  1
 3. Gribētos redzēt Milleru valdē. Iepriekš nesanāca, varbūt šoreiz izdosies. Cilvēks patiesi gatavs ziedot laiku dambretei, turklāt tikko Latvijas čempionātā apliecināja, ka ir arī augsta līmeņa dambretists.

  2
  5
 4. Gribētos redzēt atkal zelta laikus, jebšu, kad balvās nav jāsaņem lētās brokastu pārslas vai tosterus 🙂

  4
  1
 5. Cik zinu, tad Millers aizņemts ar darbiem pie mājas, kā arī patīk šad tad uzspēlēt. Viņam nav laika nodarboties ar dažādu jauniešu turnīru organizēšanu un to problēmu risināšanu. Tā kā valdes locekļa amatam nepieteiksies. Arī pirmajā reizē, kad uzzināja darba apjomu, tā uzreiz pats atteicās.

  1
  1
 6. Šeit arī parādās spilgti izpratne par to, kas tiek saprasts un gaidīts no valdes locekļa LDF. Esmu bērnu vecāks un mani bērni iet arī citos sporta veidos, kur sapratne ir nedaudz cita. No valdes locekļa netiek gaidīta bērnu turnīra organizēšana. Tā ir pašsaprotama lieta kam ir jānotiek un neba valdes loceklim būtu tas jādara. Valdes locekļiem būtu nemitīgi jāstrādā pie attīstības, inovācijām, masveidību, sposnoru piesaisti, sporta kvalitātes celšanu utt. tā var rakstīt gari. Diemžēl dambretē no malas vērojot, škiet, ka vienīgais, kas jādara ir formāli izvest visu kalendāru, nedomājot par kvalitāti. vairāk diemžēl kā bērnu vecāks es neredzu neko. Varbūt vienkārši palaižu garām, bet neredzu. Sekoju līdz pēdējām vēlēšanām un cik noprotu bija salīdzinoši jauna komanda, kas vēlējās darboties ar dažādām inovācijām, bet iebalsots tika kā jau Latvijā ierasts tas kas savācas balsis un iestumj savējos iekšā, aizpildot vietas. Būtu baigi interesanti ja Prāta laiks varētu pacelt gaisā visu pēdējo vēlešanu ievēlēto valdes locekļu solījumus. Šķiet, ka tādi tika publicēti dambretes ziņās, bet neizdodas vairs atrast. Tad varētu palasīt un saprast, kas tad ir paveikts un kas tad tika solīts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.