Ielādē

🇱🇻Kluba “Dāma” Ziemassvētku turnīrs 64-lauciņu dambretē

Posted On By Admin

22.12.19 biedrības kluba “Dāma” notika Ziemassvētku turnīrs 64 lauciņu dambretē. Turnīrā piedalījās 13 dalībnieki un 100% rezultātu uzrādīja labākais Latvijas 64nieks – Guntars Purviņš. Turnīram bija septiņas kārtas ar laika kontroli 15m uz partiju.

Turnīra tabula: Šeit

Piedāvājām vienu skaistu kombināciju. Arnis Līnītis – Guntars Purviņš. Pēdējais balto gājiens bija ef4. Jāatzīmē, ka 1999.gadā tieši šajā pašā pozīcijā Guntars Purviņš jau bija uzvarējis Poseli. Kā melnie uzvarēja?

8 thoughts on “🇱🇻Kluba “Dāma” Ziemassvētku turnīrs 64-lauciņu dambretē

  1. Guntis šogad finālā gan jau mēģinās apgāzt bieži izskanēto apgalvojumu par labāko 🙂

  2. Nu 64 klasikā (par lidojošo dambreti, protams, ir) Purviņam pagaidām nav pretinieki. Būsim godīgi un nemānīsim citus! 😉

  3. Salīdzīnāt Gunti ar jebkuru citu no Latvijas ir tas pats, kas salīdzināt Porziņģi ar labako LBL spēlētāju! Reāli vienīgais profesionalais spelētājs Latvijas vēsturē, izņemot padomju laikus. Ir bijuši citi, bet īstermiņā vai minimāli. Vēl ir sievietes, bet tur arī tik viena, pēdējā laikā vēl viena… Viela pārdomam LDF!

  4. Jautājums Es – ko tavuprāt LDF vajadzētu darīt, lai vairotu tieši profesionālus dambretistus, kas ar dambreti pelnītu tikai maizi? Vai vari minēt kādu piemēru no cita neolimpiskā sporta veida Latvijā, kur tas ir lieliski darbojies?

  5. 64 lauciņos pats spēcīgākais pašlaik ir Vladimirs Vigmans vairākas reizes pasaules čempions, ja spēlētu. Pēc tam seko Roberts Misāns, kurš ir praktiski neuzvarams abos dambretes veidos. Tālāk varētu būt Guntis Valneris, jo viņš vairāk ir 100 luciņieks tāpat kā Raimonds Vīpulis, to arī redzēsim kā viņam ies šogad Latvijas 64 l. finālā. Vēl ļoti spēcīgs ir Askolds Ulriķis, kurš pašlaik nespēlē. Ir vēl pāris ļoti spēcīgu spēlētāju, kas pašlaik nespēlē. Junkurēns arī ir ļoti spēcīgs, tā kā ir, kas spēlē.

  6. Es pat brīnos, ka Vladimiru Vigmanu neiekļāva visu laiku labāko dambretistu sastāvā, kas nesen tika publicēta prātalaiks aptaujā, jo viņam sasniegumu ir daudz vairāk kā jebkuram citam: 3 kārtējs pasaules čempions krievu dambretē, toreiz PSRS čempions tika pielīdzīnāts pasaules čempionam, jo nekur citur krievu dambreti nespēlēja, 3 kārtējs pasaules vicečempions brazīliešu dambretē.

  7. Raimond!

    Protams, ka sarakstā varēja sarakstīt visādus dambretistus, bet…. ar Vigmanu ir tā, ka viņš ir ļoti noslogts cilvēks un mēs viņu knapi dabūjām uz Riga Open, plus pie tā visa viņš ir bijis Riga Open korespondents. Nu vai ir jēga viņam uzdot tādus jautājumus par valdi? Domāju ka nē. Bet noteikti cilvēks, kuru varētu ielikt valdē ir Raimonds Millers 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.