Ielādē

L.Zālītis viegli uzvar 5.posmā (atjaunots 26.11 21:11)

Šodien noslēdzas pēdējais Prāta Laika posms. Laiks paskrēja ļoti ātri un, mūsuprāt, arī diez gan aizraujoši. Šis pēdējais posms bija pilns ar pārsteigumiem, jo turnīra galvenais tiesnesis Raivis Paegle paņēma atpūtu un novēroja no malas, kurš kārtējo reizi izšaus. Ar to viss arī nebeidzās, jo datora programma uz organizatora datora negāja un turnīru nācās vadīt pēc “vecmodīgās metodes”. Ņēmām lapiņu, rakstījām, vilkām, kurš ies uz augšu, kurš uz leju un bija pat ļoti interesanti, kamēr neieradās galvenais tiesnesis ar savu datoru un sākot ar sesto kārtu turnīrs jau tika vadīts ar datora palīdzību. Otrs kulminācijas moments bija, kurš viens no šiem trijiem iekļūs finālā: M.Juhņēvičš, M.Nereda vai J.Fārnests? Iekļuva J.Fārnests.

Otro turnīru pēc kārtas par turnīra uzvarētāju kļuva starptautiskais lielmeistars L.Zālītis 12p no 16p. Fantastisku spēli šodien rādīja. Otro vietu un pirmo reizi uz goda pjedestāla I.Vidriņš 10p, bet trešā vieta G.Purviņam, savukārt Z.Rumbenieks samierinājās ar koka medāli. Visiem šiem vīriem pa 10p. Magdalēna Nereda šodien pārsteidza un pat otrajā mikromačā uzvarēja pašu G.Purviņu, bet tālāk vieni zaudējumi.

Turnīru apmeklēja arī ilgi neredzētais Aivars Gorkins, kurš izteicās, ka no nākamās sezonas atsāks spēlēt dambreti un piedalīsies turnīros. Gaidām ar nepacietību!

Pirmās trīs vietas tika apbalvotas ar medaļām, diplomiem un naudas balvām, kā arī trīs veiksmīgākie tika izlozēti loterijā.
Tradicionāli labākais veterāns šoreiz bija Z.Rumbenieks, bet labākais jaunietis G.Gribuška, kas dabūja mierinājuma balvas.

Paldies visiem, kas nāca un atbalstīja mūs un ceram, ka esam ieviesuši jaunu dambretes garšu un mazliet citu dambreti Latvijā nekā bijām pieraduši agrāk spēlējot “kailu” teoriju. 

Fināls 16.12.2017!

Turnīra tabula Šeit

Turnīra galerija Šeit

Jaunie reitingi Šeit

Finālistu tabula Šeit

Desmitais finālists tiks paziņots ne vēlāk kā  līdz 05.12.2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.