Ielādē

Lasītāju lūgums

Posted On By Admin

Prāta Laiks lasītāji pie mums vērsās ar lūgumu, lai mēs sniedzam paskaidrojumu, kāda ir vecāku attieksme LDF vadītājiem turnīriem? Mēs nevaram šo lūgumu izpildīt, jo mums nav tādas informācijas un vienīgā iespēja, kā noskaidrot vai LDF turnīri ir atbilstoši un apmierina vecākus, tas ir, veikt aptauju. Zinām, ka aptaujas rezultāti ne vienmēr nosaka precīzu domu gājienu, bet mēs mēģināsim.

Ja Jūsu aptaujas domu grauds nav atrodams atbildē, tad lūgums tos izteikt komentārā.

Kāda ir Jūsu nostāja attiecībā uz LDF (bērnu) turnīriem?
 • Pievienot savu atbildi

 

2 thoughts on “Lasītāju lūgums

 1. Neteiktu, ka līmenis ir zems, nē, bet vienmēr jau var gribēt kaut ko vēl labāku. Taču LDF būtu jāpriecājas, ka vēl kāds tepat Latvijā rīko – teiktu – līdzvērtīgus, bet reizēm pat krietni labākus turnīrus. Žēl, ka to tagad praktiski iznīcina, nedomājot par bērniem – resp., par dambretes attīstību.
  1. LDF arī vajadzētu padomāt par rūpīgāku atlases turnīru sistēmu: ar vienām sacensībām atlasīt fināla spēlēm nav īsti korekti: piem., ja bērns nav ticis uz atlasi vai arī tajā reizē var nepaveikties (jo bērniem panākumi var būt diezgan mainīgi). Protams, kalendārs nav bezizmēra, bet tāpēc būtu cieši jāsadarbojas ar citiem turnīru organizatoriem (cik nu tādu ir) un rūpīgāk pieiet šai lietai.
  2. Ja reiz esam patrioti, katrreiz atskaņot himnu gan atklājot, gan noslēdzot sacensības.
  3. Par ētisko pusi padomāt, bet te nu “akmentiņš” mūsu visas sabiedrības “dārziņā”. Vajadzētu bērnus radināt šādos publiskos pasākumos ievērot dreskodu. Nu neētiski izskatās, kad kāpj uz pjedestāla saplēstās džinsās gandrīz vai!
  Tā kā – kopumā novēlējums: mazāk domāt par savām ambīcijām, vairāk laika un enerģijas veltot dambretes attīstībai nevis ar skaļiem lozingiem, bet ar reāliem darbiem.
  Tā ir – kritizēt māk visi, bet darīt – domāju, skaidrs… Un PALDIES arī par visu to, ko LDF čaklie “rūķīši” dara! 🙂

 2. Aptauju noformējot šādā veidā ļoti neskaidri nolasās kurš variants uz skalas būtu “noteikti jā”, kurš “drīzāk jā”, kurš “ne jā, ne nē”, utt. Socioloģijas kontroldarbā skolā ar šādi noformētu jautājumu (nav īsti skaidrs vai domā spēles līmeni, vai organizēšanas līmeni vai ūdens līmeni Rīgas HES) un atbilžu variantiem necik augstu vērtējumu nesasniegtu…
  Bet nekas, neapvainojies, mēģini kvalitatīvāk un būs vēl labāk. Paldies par to, ka nav vienalga un nenogurstoši rīkojies ar dambretes tēmām!
  Tāpat arī nepaslinko varbūt kādreiz uzslavēt federāciju par to kas viņiem ir izdevies. Labais vairo labo, tā mēs vēl ātrāk tiksim uz priekšu, ja ne tikai pamanīsim un lamāsim par to kas nav izdevies, bet arī slavēsim par to kas ir izdevies!
  Aptauju izpildīju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.