Latvijas jaunatnes olimpiāde Brīnumdabretē

Ir noslēdzies Latvijas jaunatnes sacensības Brīnumdambretē, kur piedalījās tikai četri!!! dambretes centri un kopā 14 komandas salīdzinot ar 2019.gadu, kad dalību ņēma 23 komandas. Protams, pandēmija ietekmē visu, kas tad cits!? Par pārsteigumu pārliecinošu izcīnīja Salaspils DAB aiz sevis atstājot Bausku un fantastiski spēcīgos Limbažus.

Izsaki savu viedokli arī Tu un nokomentē par šo situāciju!

 

Rezultāti 2020.gadā:

Rezultāti 2019.gada: Šeit

9 thoughts on “Latvijas jaunatnes olimpiāde Brīnumdabretē

 1. Laikam jau ldf stagnāti ir tik tālu nodzīvojuši un dzīvo pēc PSRS likumiem, ka nav spējuši sataisīt tabulas pie galdiņiem. Stagnātisms rullē.

  3
  1
 2. LDF valdes loceklis Kārlis atzīst, ka vecie laiki bija labi un tagad tik visi nevietā pukst. Laiki bimucīt pamainījušies un jāiet tam līdzi. Citādi mēs uz visu varam atsaukties, ka agrāk bija tā un visi izdzīvojām.. ir jauni laiku un jaunas vecāku prasības par to ko sagaidām no organizātoriem. Man savu bērnu vest uz Liepupi ir tīrākās mokas.
  Pats citāts – “ LSSS gadus 30-40 atpakaļ sākās 9-os ar Šveices kartiņu rakstīšanu un starp kārtām izloze prasīja gandrīz pusstundu.. Sacensības beidzās ļoti vēlu vakarā un neviens treneris, kas toreiz pārsvarā devās uz kādu no Latvijas internātskolām, nesūkstījās par grūtībām. Rezultātus saņēmām ne ātrāk kā pēc nedēļas pa pastu.. Liels prieks bija par datorprogrammu parādīšanos … Bet arī sākumā negāja gludi.. Arī mūsu “pionierim” šajā jomā, ļoti godātajam Pēterim Freidenfeldam, kad sacensības normāli varēja iesākties ap 13-iem plānoto 10 vietā, pietam dažas kārtas vajadzēja pārspēlēt.. Bet tās atmiņas man visas ir ļoti pozitīvas un visi centās kā kurš māk, viens otru atbalstīja, bija labs mikroklimats treneru kolektīvā.. ”

 3. Kāpēc rīkojot dažāda līmeņa sacensības vienās tiek ievēroti visi noteikumi, bet citās tiek klaji ignorēti? Skumīgi bija noskatīties, ka atkal Liepupē nebija himnas. Organizators Ozola kungs, valdes loceklis.

  1
  1
 4. Sveiki, jauns neitrāls dambretes zinu portāls meklē uz sadarbību entuazistus, kas vēlas sakontaktēties ar tiesnešiem, likt jaunākos rezultātus, veikt reportāžas utt., tādejādi uzlabojot pieejamo informāciju, nevis komentējot, ka viss ir slikti. Kā arī likt dažādus rakstus par dambreti, teoriju. Portāls ir neitrāls, vairāk uz dambreti vērsts, gan 64, gan 100 l. Aicinām uz sadarbību, arī jauniešus, kas vēlas info padarīt pieejamāku: dambreteszinas@inbox.lv

 5. Būtu tomēr labi paziņot, kas ir neitrālā portāla uzturētājs, jo mājas lapā nav atrodama info.

 6. Kas ir interesanti, ka esam atgriezušie pie medaļu dalīšanas. Svarīgi, lai max daudz tiek apbalvotie. Dambrete.lv raksta apbalvotos pa grupām un apbalvotas praktiski bija visas komandas. pēdējā vieta ar nulle punktiem arī saņem medaļu grupā U8. Pēc tam mēs lepni rakstām par pēdējām vietām, bet minam godalgotās vietas izcīnītas. Katram noteikti savs domu gājiens, kas ir sasniegums un esošais formāts iet uz to, ka galīgi vairs neizskatās nopietni.
  Kaut ko stāstām cik reģioniem grūti braukt uz turnīriem, kas ir garāki par vienu dienu, bet kā rāda šis turnīrs un LSSS 100 lauciņos, tad nekas nav grūti vai dārgi, bet vienkārši nav interese par šādiem turnīriem vairs.

  4
  2
 7. Informācija liecina, ka portāla īpašnieks ir Raivis Paegle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.