🇱🇹PL komandas līderi palīdz izcīnīt 2.vietu LT komandu čempionātā (atjaunots 25.11 @21:00)

Noslēdzās Lietuvas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kas katru gadu notiek trīs dienas, viesu namā ~300km no Bauskas. Turnīrā piedalījās 19 komandas, kas izspēlēja 8 kārtas ar laika kontroli 30m + 5s uz katru gājienu. Jau kuro gadu izteikti favorīti ir SK Vitražas, kas arī šogad un trešo gadu pēc kārtas triumfēja turnīrā. Komandā spēlē A.Valjuk, D.Norkus, S.Smaidris un O.Cepa. Savukārt otro vietu un tas ir labāk nekā pagājušajā gadā izcīnīja Saskiu Magija, kur piedalās arī mūsu pašmāju zvaigznes. Komanda sastāv no A.Kibartas, S.Gricius, M.Junkurēna un G.Purviņa, bet trešā vieta SK Verdene, kas galvenokārt turās uz A.Norvaiša un V.Aleknaviča pleciem.

Pirmā vieta dabūja kausu, medaļas, diplomus un arī 150 Euro uz visu komandu, otrai vietai 120,- Euro, trešajai vietai 100,- Euro, bet 4.vietai 50,- Euro naudas balva.

Turnīrā notika arī atsevišķs vērtējums, kur skaitīja visas partijas, ko spēlētājs ir izspēlējis. Pārliecinoši triumfēja D.Norkus, kas izcīnīja visas uzvaras, bet mūsu Guntars Purviņš ar +5 izcīnīja 5.vietu un balvā paņēma tējkannu. Savukārt M.Junkurēns ar +1 izcīnīja 29.vietu. Jāatzīmē, ka apbalvoja pirmās 20.vietas.

Turnīra tabula: Šeit

Situāciju pa galdiņiem var apskatīties nospiežot uz komandas un konkrēta spēlētāja.

Apsveicam LV pārstāvjus ar izcīnīto 2.vietu tādā “mežonīgajā” sastāvā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.