Ielādē

LDF meklē jauno valdes locekli jau gandrīz divus mēnešus

Posted On By Admin

25.05.22 protokolā LDF informē, ka Kārlis Ozols ir atkāpies no LDF locekļa amata un LDF izsludināju konkursu uz vakanto vietu, kur neviens nepieteicās. LDF pagarināja vakanto vietu līdz 01.08.22. Līdz konkursa noslēgumam palikušas mazāk nekā divas nedēļas, bet joprojām neviens nav izteicis vēlmi sadarboties ar šo struktūru. Protams, vēl ir pietiekams laiks, lai apsvērtu iespēju startēt un attīstīt dambreti, bet Rīga Open parādīja, ka Latvijas dambretes sabiedrība ir sašķelta un tikai izredzētie ir gatavi strādāt, lai būtu labāk. Diemžēl ir noticis neticamais, ka sporta veidā, kas attīsta loģisko domāšanu un principā domāšanu var izveidoties šāda paradoksāla situācija, kad kopējai attīstībai nav atrodams viens kopējs kopsaucējs, lai mūsu sporta veids plauktu un attīstītos.

Cerēsim uz to labāko un sagaidīsim arī jaunā censoņa programmu, kas arī tiks realizēta. Pagaidām, protams, gaidām “Talantu skolu”, kas varētu būt viens no spēcīgākajiem realizējamiem projektiem. Lai izdodas!

3 thoughts on “LDF meklē jauno valdes locekli jau gandrīz divus mēnešus

 1. Šai struktūrai priekšā ir gaiša un perspektīva nākotne. Pēdējā laikā tās rindas papildinājuši izcili juridiskie biedri. Vieni locekļi savulaik pārsteiguši savu apgabalu ar skandalozu uzvedību, kamēr cits loceklis pazīstams ar tādu bērnu nometņu organizēšanu, par ko viņam lieguši tās organizēt. Un līdz šodienai dažās Rīgas skolās klejo viens šī juridiskā biedrā mazpazīstams lielmeistars…
  Tāpat jau pieminētā struktūra turpina tirgot ar “mirušām dvēselēm”. Varbūt kāds no intelektuāļiem-funkcionieriem abildēs uz jautājumu, ko dara juridisko biedru sarakstā tādas organizācijas kā klubs “Dāma”, “Rīgas Skolēnu pils”, “Amats un Dizains” un leģendāra dambretes skola no Rēzeknes. Visiem tālu aiz mūsu republikas robežām taču ir zināmi lieliski dambretisti no šiem klubiem…

 2. Bez spēcīgas juridisko biedru komplektācijas, neatpaliek arī augstā kvalitāte valdes locekļu izvēlē. Kā rāda konkrētais piemērs, tad no lielās konkurences tiek izvēlēti patiesie darītāji un tie labākie, kas nepārtraukti pārsteidz ar nemitīgos progresu. Labi tomēr, ka nav tā kā citur, ka tiek apzvanīti un valde veidojas no ielikteņiem, kuri atsaucas, ka tas ir brīvprātīgs darbs, tāpēc neko no mums neprasiet. Vismaz dambretē viss ir citādi un viss plaukst un zeļ.

  1
  2
 3. Lūdzu nenolieciet LDF, jo viņi dara darbus. Piemēram, sodījuši kārtējo reizi dambretes treneri, organizatoru. Malači. Turpinam. Stop! Vairāk paveiktie darbi nav. Izslavētais tiesnešu saraksts, kas sastāv no 40 tiesnešiem ir redzams tikai viens: Raivis Paegle. Juridiskie biedri aug kā sēnes pēc lietus, bet tiek aizmirsts pats svarīgākais un, tie ir, mūsu bērni, kas nodarbojas ar šo sporta veidu. Priekš bērniem attīstība nekāda. Kā pašiem nav pretīgi darīt tādu darbu par ko lielākā daļa sabiedrības ir pret Jums?

  4
  1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.