Mūsu sadarbības partneri nesnauž un pie mums ir nonākusi informācija, ka LDF ir pieprasījusi paskaidrojumu Albatross.land par to, kāpēc tiek slēgts Kurzemes posms. Jāatzīmē, ka Albatross.land ir privāts turnīrs un biedrība “Diagonāle” nav LDF biedri. Vai tas ir juridiski atļauts kaut ko pieprasīt un kāpēc tiek noteikti termiņi? Nav īsti saprotams. Skaidrs ir tas, ka izlīgums nebūs tik vienkāršs un mūs sagaida vēl daudz smagi lēmumi priekšā.

Pārbulicējam oficiālu vēstuli ar Albatross.land vadītāja atļauju: Šeit

Kā Tu uzskati? Vai LDF ir tiesības pieprasīt paskaidrojumu? (var izvēlēties 3 variantus)

 

14 thoughts on “LDF vēlas karu? Vai ir gatavi tiesas procesiem?”

 1. Protams, ka ir tiesības, jo nevar jau Albatross.land pasniegt savas personīgās ambīcijas pāri visiem, no kā cieš bērni, kas arī pasniedz sliktu info citiem (Kurzemē) par dambreti. Un LDF pareizi arī norādīja, ka nevajag uzbrukt bērniem. Darbs ar berniem prasa pedagogisko izglītību un ne visiem tā ir. Jābūt nedaudz pazemīgākiem dzīvē, lai nonāktu pie kopīga mērķa.

  5
  6
 2. Par pēdējo komentāru īstu nesaprotu kādas LDF var būt tiesības privāto turnīru organizēšanā. Īpaši šajā gadījumā, kad organizators nav pat LDF biedrs. Sanāk es sev dārzā uztaisu turnīru priekš 40 bērniem (baigi lielais dārzs.. ;)) un ielieku nolikumā punktu, ka piedalīties var visi izņemot LDF valdes locekļu audzēkņi. Piemērs stulbs, bet nu speciāli pārspīlēts. sanāk LDF uzreiz tinte rokās un raksta man vēstules, lai paskaidroju kā es to atļaujos? Nu palielam atbilde būtu īsa, kā gribu tā daru.
  Kur tieši cieš bērni nav skaidrs. nu taisīja bija, netaisa ir citi turnīri. Kurš kurā brīdī uzbrūk bērniem nav skaidrs.

  9
  4
 3. PL rakstā “Vai LDF ietekmē Albatrosu? Atbilde nav skaidra” tiek minēts, ka slavenajā albatross.land (ar ko tad viņa ir slavena?) ir ievietota informācija, ka tiek atcelti Albatrosa posmi Kurzemē, atsaucoties uz LDF lēmumu. Lēmums tiek publicēts un tajā nav neviena vārda par Albatrosu, bet tikai par pieņemto lēmumu attiecībā uz V.Teterinu.
  Albatross.land rakstā “Uzmanību! Šogad turnīri “Albatross” Kurzemē nenotiks” arī tiek minēts, ka pēc kārtējiem “produktīvajiem” un “aizvainotajiem” mūsu Latvijas Dambretes federācijas valdes locekļu lēmumiem esam spiesti vairs neorganizēt turnīrus “Albatross” Kurzemes reģionā.
  PL rakstā “LDF vēlas karu? Vai ir gatavi tiesas procesiem?” autors raksta, ka ka LDF ir pieprasījusi paskaidrojumu Albatross.land par to, kāpēc tiek slēgts Kurzemes posms. Klāt pievienojot arī pašu LDF oficiālo vēstuli.
  Vēstulē skaidri ir lasāms, ka LDF pieprasa skaidrojumu un pamatojumu par šī raksta saturā (Diemžēl pēc kārtējiem “produktīvajiem” un “aizvainotajiem” mūsu Latvijas Dambretes federācijas valdes locekļu lēmumiem esam spiesti vairs neorganizēt turnīrus “Albatross” Kurzemes reģionā) minētajiem apgalvojumiem par Latvijas Dambretes federācijas valdes vai valdes locekļu lēmumiem.
  Visu šo saliekot kopā radās jautājumi un secinājumi:
  Kad un kādi lēmumi no LDF puses bija vērsti pret Albatrosa turnīriem un to aizliegumu Kurzemē vai to kontroli? Kāpēc rakstu autori neraksta visu informāciju, bet tikai to daļu, kas vairāk ir viņu interesēs? Jā, lapas privātas un varam rakstīt ko gribam un par ko gribam, tā uzskata paši šo resursu turētāji. Bet kāpēc to dara tieši tā, lai vēl vairāk sašķeltu dambretes saimi? Ja jā, tad tas viņiem ļoti labi izdodas!
  Šī brīža LDF slikta, iepriekšējā bija arī slikta, vēl iepriekšējā – to neviens ne redzēja, ne juta. Tad kāpēc Jūs, šo rakstu rakstītāji neejat valdē un nedarāt to labo un cēlo darbu, kas visiem būtu pieņemams un tīkams? Tas laikam tāpēc, ka tad Jūs atkal būsiet tie sliktie un vairāk nebūs ko vainot par neizdarībām vai nepopulāriem lēmumiem?
  Varbūt vienreiz vajadzētu sākt visiem strādāt kopā, nevis aprunāt/apmelnot vienam otru un tad gaidīt, kā uz to reaģēs pārējā dambretes saime?
  Lai izdodas!!!

  4
  9
 4. Ir daži jautājumi par šo publikāciju:
  1. Vai pieliktajā vēstulē izpausts tikas valdes priekšsēdētāja viedoklis vai visu valdes locekļu viedoklis?
  2. Ja šis ir visu valdes locekļu viedoklis, vai tas tika pieņemts koleģiāli sapulcē?
  3. Kas ir šīs vēstules apspriedes priekšmets? Vai pretenzijas ir balstītas uz subjektīvām vai objektīvām īpašībām?
  4. Izlasīsim viena raksta komentāru šajā mājaslapā, kur tiek aiskarts V.Teterina gods:
  “V. Teterins domā visu laiku kā viņš ir galvenais, bet tā nav. Dažreiz vajadzēs arī viņam paturēt savu viedokli pie sevis. Mums visiem ir savi viedokļi, katram ir visādas domas, ko varētu apspriest un izteikt, bet tomēr jābūt arī kaut kādā inteliģence cilvēkā iekšā. Diemžēl viņam inteliģences nav, jo bērnībā netika mācīts. Žēl kā to “varoņi” nevarēja nosodīt, jo kaut kur ir jābūt robežas.”
  Vai LDF Ētikas komisija izskatīs šo jautājumu, ja saņems iesniegumu?
  5. Cik administratīvi procesuālā rakstura kļūdu ir pieļāvis šīs vēstules autors? Vai viņš spēs pamatot šīs kļūdas tiesā?

  5
  5
 5. šie jurista jautājumi gan jau būtu jāuzdod LDF nevis jāraksta komentāros.

  2
  2
 6. Katrs var teikt ko grib. Jāsaprot, kas ir raksts un kas ir braukšana virsū dzīvē un darbības tajā. Tas arī ir diezgan liels pārkāpums, bet te jau visi spriež no malas, nemaz nepadomajot no citām pusēm.

  2
  3
 7. Šis pēdējais komentārs augstākā pilotāža. Bez litra nesaprast ko gribēja pateikt. Sajūta, ka Kļičko būtu komentējis.

  1
  3
 8. Kādi kariņi, kādi tiesas procesi, kādi Albatrosa jūrista (laikam no vārda “jūra”?) jautājumi, ja izrādās, ka nekādas LDF vēstules Albatrosam nav??
  Ja Albatross vairs nav LDF kolektīvais biedrs, tad tas nenozīmē, ka viņi var apmelnot LDF!
  To nu gan šim jūristam (jūrniekam?) vajadzētu apjēgt…

  6
  4
 9. Kur tiek apmelots LDF. Nabadziņiem grūti, ka nespēj savu darbu veikt kaut tuvu cienīgi. Te neiet runa, ka vienmēr visiem viss slikti. Šeit patiesi viss slikti. Ja labi, tad vismaz trīs lietas, kas šogad būtiskas paveiktas?

  4
  1
 10. Skumji lasit komentārus. Abām ciņu pusēm jautajums parko iet cīņa, nesaprotami, labs teikums mes esam dambretes gimene, ļoti mierīgs sporta veids bez agresivitātēm, nu virzamies uz priekšu ja ir pretenzijas rakstam konkrēti un visiem saprotami, nevis apvainojumus.Vēlot panakumus sacensībās.

 11. LDF runā skaļi caur e-pastiem, bet vai šajā strīdā viņi ir analizējuši vainīgo pušu partijas, runājuši ar viņām (iesaistītajām pusēm), pārbaudījuši laika kontroli kā tika izspēlēta partija (salīdzinājušas citas un LDF ir visu turnīru pieraksti), iepriekšējo gadu nesaskaņas un jau līdzīgus gadījumus? Vai tikai gudri atrakstās, ka visi viņus nomelno? Un vēl jopropjām nesaprotu kā var neatkarīgai organizācijai kaut ko likt darīt un piespiest atvainošanos. Ja šajos komentāros jurists ir reāls un ķersies klāt šim darbam, LDF būs nopietnas ziepes.

  7
  3
 12. Varbūt vienreiz vajag sasēst pie viena galda un visu izrunāt kamēr dēļ niekiem neaizejam pilnīgā marasmā, aizmirstot, ka kopējs mērķis ir dambretes attīstības nevis savu EGO apliecināšana?
  Pietiek varbūt covid izmantot kā attaisnojumu, lai netiktos un nerunātu. Ikmēneša vakara skype sapulces neko nerisinās.
  Kā var no niekiem uzpūst tādu burbuli un pazaudēt fokusu no tā, kas ir svarīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.