Lietuvā noskaidro čempionu 64 lauciņu dambretē (atjaunots + partijas 18.03 @02:00)

No 11.03.20-15.03.20 notika Lietuvas čempionāts 64 lauciņu dambretē. Turnīrā piedalījās 9 dalībnieki, kas izspēlēja riņķa sistēmu, mikromačs ar laika kontroli 45″+30′ sec par gājienu. Turnīrā parasti dominē divi spēlētāji A.Norvaišis un A.Kibartas, bet 2019.gadā par parsteigumu uzvarēja A.Domčevs. Šogad uzvarētāju nevarēja noteikt uzreiz, jo uzreiz 4 spēlētājiem bija vienāds punktu skaits, kas nozīmēja, ka vietas nenoteica koeficenti, bet bija jāspēlē papildmačs starp visiem četriem spēlētājiem. Jāsaka ka visi mači noslēdzās neizšķirti un tā kā A.Norvaišis bija augstākā vietā, tad arī kļuva par čempionu. Otrā vieta A.Domčevam, bet trešais palika A.Kibartas. Jāsaka, ka A.Norvaišis karājās matu galā un varēja palikt bez čempionu titula.

A.Kibartas – A.Norvaišis

Baltajiem uzvarēts bija pēc ba7 un pēc dc7 vienkāršais dc3x! Savukārt partijā bija dc3 uz ko melnie atbildēja fg3 un partija noslēdzās neizšķirts, bet jau varēja uzvarēt melnie pēc dc3 fe3 un ba7 ar sitienu uz e3.

Publicējam vienu ar kļūdām bagātu partiju, bet ar ļoti skaistu un nestandarta fināla noslēgumu, ko reti izdodas redzēt dzīvajā. Partija D.Norkus – Z.Lipkevicius Šeit

Turnīra tabula: Šeit

Pirmās četru kārtu partijas:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.