Ielādē

Pērtiķītis Pengo, Aitiņa un Oreo dodas cīņā uz rūtainajiem lauciņiem (atjaunots 21:10)

Dārgie dambretes draugi,

piedāvājam Jums iepazīties ar dambretes apmācībām. Pirmais video ir veidots uz paša rēķina un atspoguļo kā jāķer dāmas 3 pret 1. Savukārt nākamais video ir veidots ar LDF atbalstu (400,- Euro). Abu video galvenie sponsori ir Oreo cepumi. Patīkamu skatīšanos un veiksmīgus treniņus!

Papildināts: 

Cienījamie dambretes draugi esam beidzot saņēmuši jaunākos un labākus video, kas veidoti sadarbībā ar LDF. Jūs prasīsiet, kas ir izmainījies? Galvenajam varonim ir žakete, tauriņš, pienācīgs fons, tas nekas, ka video ir “graudains” un vairāki piemēri. Lūdzu, turpinām mācīties spēlēt dambreti visaugstākajā līmenī.  Video apmācības: Lasīt te

Jautājums mūsu lasītājiem un arī LDF. Kam šie video ir domāti, kādam vecumam un kurai treniņu grupai tie noderētu? Paldies un gaidām atbildes komentāros vai arī info@pratalaiks.lv 

 

  1. Albatross video (LDF finansējums 0,- Euro)

2. LDF video (finansējums 400,- Euro)

Kurš video Jūsuprāt ir noderīgāks?

8 thoughts on “Pērtiķītis Pengo, Aitiņa un Oreo dodas cīņā uz rūtainajiem lauciņiem (atjaunots 21:10)

  1. Jūs interesējieties, lai ieliktu šo ziņu dambreteszinas.lv?

    1
    1
  2. Nesaprotu pēdējo komentāru no mīļotāja. Vaicāju, lai saprastu vai šis saucamais LDF video ir kaut kur publicēts? Nekur nemanu atsauci uz LDF ne video, ne redzams ir kādā no portāliem.

  3. Rodas ļoti intriģējošs jautājums. Pēc Prāta Laiks publicitātes 13.01 pēkšņi parādījās divi jauni video. Vai izsludinātajā ārkārtas stāvoklī drīkstēja filmēt šādus video? Vai būs nākamie 18 video u vai šie divi ir vērti 200,- Euro katrs?

  4. Izskatās otrais video ir domāts maziem bērniem, tomēr cepumus izmantoja, lai pievērstu mazo dambretistu uzmanību (saucamā alternatīva).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.