Iepriekšējā nedēļā notika vairāki Latvijas mēroga turnīri un arī daži starptautiski turnīri. Sākot ar Latvijas sacensībām, tad brīvdienās notika Rīgas jauniešu čempionāts, kas norisinājās 6.vidusskolas sporta zālē un ēdnīcā, kas ir jauns līmenis. Turnīrs notika U8-19 grupās.

U8-10 rezultāti: Šeit

U13-U19 rezultāti: Šeit

Nākamajā dienā notika pieaugušo Rīgas čempionāts, kur uzvarēja viens no valdes locekļiem Jevģēnijs Matvejevs, bet sensacionāli trešo vietu izcīnīja Dzintars Kaņeps, kuram domājams šis ir viens no lielākajiem panākumiem pie rūtainā galdiņa.

Rezultāti vīriešiem un sievietēm: Šeit

Bet Holandē notiek vairāki turnīri, kur piedalās arī mūsu sportists Guntis Valneris. Heerhugowaard open 2022 pēc koeficents bijušajais pasaules čempions Aleksandrs Švarcmans pēc koeficenta apsteidza nedēļu iepriekš Riga Open uzvarētāju Ruelu Boomstru. Guntim Valnerim +3 un rezultātā 8.vieta.

Rezultāti: Šeit

Pēdējā no dienām notika arī ātrspēlēs turnīrs un pieci spēlētāji izcīnīja 12 punktus, kur veiksmīgāks izrādījās Artems Ivanovs, bet Guntim Valnerim 5.vieta.

Turnīra tabula un galerija: Šeit

Igaunijā noslēdzās vietējais čempionāts 64 lauciņu dambretē un kārtējo reizi par uzvarētāju kļuva Arno Uutma. Turnīra piedalījās arī Moldovas pilsonis Ion Dosca, bet viņš bija ārpus konkurences.