Noslēdzās divu dienu maratons biedrības “Dāma” meistaru turnīrs. Turnīrs tika izspēlēts pēc apļa sistēmas, katrs ar katru, mikromačs, 20 minūtes uz katru partiju, bez pieliktajām sekundēm. Tika spēlēta lidojošā dambretē, kas sastāv no 745 pozīcijām. Par uzvarētāju kļuva G.Purviņš, kurš divas reizes cīnījās neizšķirti ar J.Fārnestu un J.Lelli. Guntars ieguva 16 punktus no 18 iespējamiem. Otro vietu ieguva E.Novickis, kurš arī ieguva 16 punktus, mazie punkti (29) bija vienādi ar Guntaru, bet tā kā savstarpējo spēli zaudēja, tad nācās samierināties ar otro vietu. Trešo vietu izcīnīja J.Fārnests 11 punkti. Vairāk informācijas tabulā. 

Jāpiezīmē, ka Meistara ballei bija nepieciešami 9 punkti un neviens no kandidātiem tos nedabūja, bet visreālāk bija Zīlīte, kas neizturēja spriedzi un otrajā partijā atzina Novicka pārākumu un palika vienu punktu aiz Meistara balles.

 

Partijas   Šeit

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”Rādīt galeriju” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]