Ielādē

Noslēdzies Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē

Četras dienas no 24.02-27.02 notika Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē vīriešiem un sievietēm. Vīriešu grupā piedalījās 10 dalībnieki, bet sieviešu turnīrā astoņas dalībnieces. Katrā turnīrā laika kontrole bija 30min + 30 sek uz katru partiju, mikromačs. Vīriešiem nekādu pārsteigumu nesāgādāja Guntis Valneris, kurš uzvarēja ļoti pārliecinoši. Jāsaka, ka kārtējā partija izdevās Maigonim Juhnevičam pret Gunti Valneri, bet tas neliedza viņam ieņemt priekšpēdējo vietu. Pēc neveiksmīga starta Guntars Purviņš reabilitējās un izcīnīja otro vietu ar 12 punktiem, bet trešo vietu noskaidroja pēc koeficenta, kur veiksmīgāks koeficents bija Ričardam Osītim, kam gan jāsaka pēdēja kārtā tika ielozēts Pēteris Kripāns, kurš nerealizēja “atklātnes variantu” pēc kura visdrīzākais būtu jāuzvar un jāizcīna 3.vieta…Bet tāds ir sports! Raivim Paeglem koka medaļa jeb 4.vieta.

Rezultāti vīriešiem: Šeit

Naudas balvas:

1.vieta 150 euro

2.vieta 95 euro

3.vieta 65 euro

4.vieta 40 euro

5.vieta 30 euro

6.vieta 20 euro

Sieviešu konkurencē aug jaunā maiņa, bet pagaidām uzvaru izcīnīja Antra Valnere un šis ir kārtējais gads, kad Valneru ģimene izcīna dubultuzvaru valsts čempionātā. Četrām dalībniecēm bija pa astoņiem punktiem un pēc koeficentiem tās tika salozētas šādā secībā: Jeļena Tkačenko, Malvīne Misāne, Marija Magdalēna Nereda, Regīna Piroņena. Apsveicam uzvarētājus.

Rezultāti sievietēm: Šeit

Noslēguma ceremonijā valdes priekšsēdētājs Vladislavs Vesperis veltīja emocionālus vārdus Ukrainas atbalstam.

Turnīram ir pieejami video no turnīra sākot ar 5.kārtu un tikai sievietēm, protams, žēl ka dambretes faniem nav iespēja redzēt arī partijas. Atgādināsim, ka EST, BLR, RUS, LT līgās ir pieejamas arī izspēlētās partijas. Cerēsim uz to labāko tuvākajā nākotnē.

LIVE partijas:

5.kārta Šeit

6.kārta Šeit

7.kārta Šeit

8.kārta Šeit

9.kārta Šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.