Notikusi LDF kopsapulce

26.03.2022 noslēdzās LDF kopsapulce, kur piedalās visas LDF biedrības un to pārstāvji, kas uzklausa gada atskaiti, ko ir paveikusi LDF. Mājaslapā ir publicēts protokols Protokols šeit . Diemžēl protokolā nav atspoguļota nekāda svarīga informācija kā tikai aprakstītas lemšanas un pieņemšanas. Jāatzīmē, ka darba plāns par iepriekšējo gadu nebija publicēts, jo kā mēs visi atceramies, tad pirmajā gadā, kad tika solīti lielā dambretes attīstībā ļoti daudzi nebija izpildīti. Runājot par 2021.gadu pie pozitīvā var atzīmēt ieviestās sporta klases, bet plaša mēroga attīstība izņemot turnīrus, kuri tāpat oficiāli ir jāorganizē, vairāk nekas netika attīstīts. Vēlētos, protams, redzēt arī finanšu atskaiti, jo kā zināms tad iepriekšējā gadā Raivis Paegle algā ir saņēmis ~5000 Euro, bet nevienā protokolā tas netiek atspoguļots. Ir par ko aizdomāties..

4 thoughts on “Notikusi LDF kopsapulce

 1. sāku apsvērt arī strādāšanu LDF, ja var 5000 EUR gadā nopelnīt. Kā var tikt pie šī labuma un pozīcijas. Vai ir kāds konkurss, kur tiek izskatīts atbilstošākais kandidāts? Cik regulāri tas notiek un kur pieteikties.

  3
  1
 2. Te vajag precizet neka rakstits raksta. Latvijas dambretes federacijas majaslapa ir noradits, ka Raivis Paegles darba samaksa no 01.06.21-31.12.21 ir noradita 4595e + 1090e latvijas dambretes federacija samaksa nodoklos 1095e. Gada alga izveidojas 7872e, bet vel papildus nodoklos nomaksa 1872e. Kopejas izmaksas uz so darbinieku latvijas dambretes federacijai izmaksa 9744e. Informacija par darba algas izdevumiem:
  http://dambrete.lv/storage/federation-documents/September2021/FFd3UhyI67Myei90Qiuq.pdf

  3
  1
 3. viss ok, ja alga tiek maksāta no federācijas valdes solītajiem papildus piesaistītajiem sponsoriem. Nezinu vai tādi ir. Ja tomēr no valsts naudas, tad gan nedaudz jocīgi, ka bērnu līdzfinansējums sacensībàm tiek griezts un izskatīts ja pietiks līdzekļu. Varbūt tomēr vajadzētu otrādi ja no valsts budžeta naudas paliek pāri tad maksāt algu. Ja nepietiek algai tad maksāt, ja atrod sponsorus. Jautājums protams par prioritātēm. Paēdis valdes loceklis vai novērtēti bērni.

  3
  1
 4. Vai tika pieņemts kāds būtisks lēmums saistībā ar attīstību. Varbūt kāds kas piedalījās var iekomentēt. Protokols tīrā atrakstīšanās. It kā būtu jābūt gada svarīgākajais sapulcei, bet no malas šķiet, ka pa ātro, ka tik mūs neaiztiek.

  8
  1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.