Oficiāli: Ir zināmi visi valdes locekļi un jaunais LDF priekšsēdētājs (pievienoti protokoli @22:53)

Latvijas Dambretes federācijā oficiāli ir zināms jaunais LDF priekšsēdētājs un 7 valdes locekļi. 19.01.20 notika valdes kopsapulce, kur izvēlās jaunus valdes locekļus, jo pēc statūtiem tādiem ir jābūt 7 (septiņiem). Četri valdes locekļi bija jau zināmi no iepriekšējiem gadiem (Raivis Paegle, Vitauts Budreika, Kārlis Ozols un Laura Kronberga), bet četri kandidāti izvirzīja savas kandidatūras un tie bija: Raimonds Millers, Pēteris Gailāns, Vladislavs Vesperis un Juris Dombrovskis. Pēc biedru balsojuma tika ievēleti trīs: Pēteris Gailāns, Vladislavs Vesperis un Juris Dombrovskis. Savukārt pēc tā visa vajadzēja izvēlēties valdes priekšsēdētāju un tas ir kļuvis Vladislavs Vesperis. Apsveicam!

Kopsapulces protokols

Valdes sēdes protokols

Par Vladislavu Vesperi:

No “Jelgavas ziņas”

  1. Vesperis ir Latvijas vīriešu čempionāta dambretē uzvarētājs 2000. gadā un 2011.gadā, ir daudzkārtējs Latvijas vīriešu komandu čempionāta uzvarētājs Dambretes attīstības biedrības komandas sastāvā, Prāgas starptautiskā turnīra uzvarētājs 1999. gadā, 3. vietas ieguvējs Partenē (Francija) starptautiskajā turnīrā 1997. gadā, kā arī bijis pasaules čempiona titula pretendentu turnīra dalībnieks 2002. gadā. Kopš 2002. gada viņš ir arī starptautiskais meistars dambretē.
  2. Vespera ceļš pretī dambretei aizsākās jau pirmajā klasē. Vēlāk viņš vairāk aizrāvās ar airēšanu un vieglatlētiku, un tā nopietni dambretei V. Vesperis pievērsās 6. klasē, kad parādījās arī pirmie nopietnie panākumi – godalgotas vietas jauniešu čempionātos.  Sākotnēji viņš trenējies Ventspilī pie trenera Viktora Lasmaņa.

Raksturojot savu aizraušanos ar dambretes spēli, V. Vespers skaidro, ka dambretē, īpaši starptautiskajā dambretē, tas īpašais ir tas, ka tā ir stratēģiska spēle, kas ļauj paredzēt spēles notikumus tālu uz priekšu, un galvenais – tā ir radoša spēle, kas spēlētājam sniedz plašas radošās domāšanas un spēles rīcības variēšanas iespējas, tai skaitā, pārsteidzošus un neordinārus gājienus un risinājumus.

Kā Tu vērtē V.Vespera ievēlēšanu par valdes priekšsēdētāju?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.