Mārtiņš Junkurēns

Valdes loceklis

Ar Dambreti es iepazinos  6 gadu vecumā, kad šo spēli man iemācīja māsa. Nepagāja ilgs laiks, kad māsa ar mani vairs nespēlēja, jo viņai nepatika zaudēt savam mazajam brālim. Vecaistēvs bija cietāks rieksts, bet drīz arī viņu piemeklēja māsas liktenis. Loģika, domāšana vairākus soļus uz priekšu, vēlme uzvarēt, mērķtiecība, par šīm īpašībām man jāpateicas tieši dambretei. Šīs īpašības man ļoti noderēja skolā un noder arī šodien gan darbā, gan dzīvē. Pateicoties dažāda līmeņa dambretes sacensībām esmu pabijis gan tuvākās, gan tālākās pasaules valstīs, kā arī iepazinies ar ļoti daudziem interesantiem cilvēkiem. Varu lepoties ar astoņiem Latvijas čempiona tituliem un 3. vietu pasaules junioru čempionātā. Dambretes spēle ir tik plaša un dziļa, ka to apgūt līdz galam nav iespējams, un jo vairāk tu to apgūsti, jo interesantāka tā tev kļūst, tāpēc es šo spēli spēlēšu vēl ilgi un iesaku pamēģināt arī citiem.


Jānis Štāls

Valdes loceklis 

Bērnību aizvadot vien pārsimts metrus no stadiona, Jānis iepazinis daudzus sporta veidus. Tomēr dambreti, kuru sācis spēlēt 15 gadu vecumā, joprojām sauc par savu sirdslietu. Viņš piekrīt apgalvojumam, ka dambrete, tāpat kā šahs, ir zinātne, māksla un sports. Šī prāta spēle iemācījusi Jānim rast risinājumu jebkurā situācijā, pieļaujot arī zaudējuma iespēju. Vērojot, kā sabiedrībā problēmas tiek risinātas ar emociju palīdzību, Jānis aicina ķildniekus to darīt ar prātu, treniņam izmantojot dažādas prāta spēles.Projektu vadītājs

Latvijas čempions līdz U-23 64 lauciņu dambretē, 2017. gada Latvijas čempions ātrspēlē, 2017, 2018. gada Latvijas čempions komandām Prāta Laiks “Bauska” sastāvā. 2013, 2015 un 2017 gada Pasaules čempionāta dalībnieks, 2014, 2016. gada Eiropas čempionāta dalībnieks. Vairāku pasaules kausu posmu dalībnieks. 2016. gadā atzīts starptautiskās dambretes federācijas IDF64 meistars. Pieredze dambretē vairāk kā 25 gadus.  2016. gadā piedalījās kā vienīgais Baltijas pārstāvis otrajā prāta spēļu olimpiādē Džakartā, Indonēzijā.