šŸ‡³šŸ‡±Pasaules čempionāts ātrspēlē 100 lauciņu dambretē ir noslēdzies (pievienotas komandu čempionātu tabulas)

29.07.19 RÄ«gā, Radisson Blu Latvia noslēdzās pasaules čempionāts ātrspēlē 100 lauciņu dambretē. TurnÄ«rs pulcēja x lielmeistarus, tai skaitā vietējo zvaigzni Gunti Valneri un piedalÄ«jās arÄ« Roberts Misāns, kurÅ” apliecināja, ka bērnÄ«bā ieliktie pamati ir zelta vērti, 5.vieta, kas ir fantastisks rezultāts. Par pasaules čempionu kļuva neviens cits kā fantastiskais Aleksandrs Å varcmans, kurÅ” ieguva tikpat punktus cik arÄ« Jans Gronendings no Holandes. TreÅ”o vietu izcÄ«nÄ«ja Ainurs Å aibakovs no Krievijas.

VīrieŔi:

Ā A.Å varcmansĀ 

Ā J.Gronindeiks

Ā A.Å aibakovs

TurnÄ«ra tabula:Ā Å eit

TurnÄ«ra galerija:Ā Å eit

Savukārt sievietēm par MEGA sensāciju parÅ«pējās A.Parahina no Krievijas, kas apsteidza visas dalÄ«bnieces, tai skaitā, esoŔās Pasaules čempiones, Eiropas čempiones un pirmos pasaules numurus un vieglā veidā izcÄ«nÄ«ja savu pirmo zeltu Pasaules čempionātos. Otrajā vietā triumfēja Krievijas lielmeistare Nika Leopoldova, bet tikko vēl pasaules pirmais pasaules nummurs Viktorija Motričko noslēdza trijnieku.

Sievietes:

Ā A.Parahina

Ā N.Leopoldova

Ā V.Motrichko

Savukārt komandu vērtējumā notika prātam neticams scenārijs. Krievija bija viennozÄ«mÄ«gi favorÄ«ti pret jebkuru izlasi. Komandā varēja bÅ«t pieci dalÄ«bnieki, kā pēc tam noskaidrojās kuluāros, tad Krievijas izlase jau bija pieteikuÅ”i trÄ«s labākos spēlētājus A.Čižovu, A.Georgijevu un A.Å varcmanu, un pielika klāt A.Å aibakovu, A.Getmanski. Tikai pēdējā mirklÄ« komandas vadÄ«ba nolēma nomainÄ«t A.Å varcmanu pret M.Amrilojevu, kas beigās viņiem maksāja zeltu.

Komandu vērtējumā vietas noteica pēc trÄ«s labāko spēlētāju vietām. Saskaitot gan Holandes, gan varenās Krievijas vietu summu noskaidrojās, ka abām izlasēm ir vienāds punktu skaits, tad nākamais kritērijs bija, kurÅ” spēlētājs ir augstākā vietā un tā kā J.Groningens bija otrajā vietā Holande pēc vairāku gadu pārtraukuma no troņa gāž Krievijas superizlase! TreÅ”o vietu sensacionāli izcÄ«nÄ«ja Baltkrievijas izlase, kura sastāvā nebija tie spēcÄ«gākie spēlētāji: A.Vatutins, A.Kuņica un U.Valjuks. JāatzÄ«mē, ka Guntis Valneris pēdējā kārtā zaudēja A.Kuņicai un beigās finiŔēja tikai 27.vietā.

Ā HolandeĀ 

Ā Krievija

Ā Baltkrievija

TurnÄ«ra tabula komandu čempionātam vÄ«rieÅ”iem:Ā Å eit

TurnÄ«ra tabula komandu čempionātam sievietēm:Ā Å eit

One thought on “šŸ‡³šŸ‡±Pasaules čempionāts ātrspēlē 100 lauciņu dambretē ir noslēdzies (pievienotas komandu čempionātu tabulas)

  1. Gribētu jau redzēt arī pilnas komandu čempionātu tabulas! Ceru, ka drīzumā pievienosiet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.