Ielādē

Prāta Laiks izstājas no LDF biedriem & citi jaunumi

2020.gadā 14.decembrī Prāta Laiks uzrakstīja iesniegumu LDF valdei par izstāšanos no biedriem. Jūs iespējams jautāsiet, kāds ir iemesls un kāpēc nevar sastrādāties? Pats svarīgākais iemesls, ka tika saņemti divi iesniegumi no LDF valdes locekļiem: 1) Vladislavs Vesperis 2) Raivis Paegle. Abi divi iesniegumi ir ļoti līdzīga formāta un abi norāda, ka Prāta Laiks neievēro ētikas normas. Proti, nedzēš komentārus, rakstos raksta nepatiesu informāciju, nedrīkst publicēt citu viedokļus un nomelno LDF. No Prāta Laiks tika lūgts sniegt komentārus un piedalīties valdes sēdē, kas notika 07.12.2020. Īsti pirms tam tika saņemts lēmums no LDF ētikas komisijas, kur tika lūgts pēc iespējas ātrāk ieviest reģistrētus lietotājus, norādīt raksta autorus, dot iespēju pirms raksta publicēšanas paust viedokli arī otrai pusei, iesniegt LDF valdei biedru sarakstu. Valdes sēdes laikā šie noteikumi tika pastiprināti un izteikts ultimāts. Respektīvi, jādzēš ārā visi negatīvie raksti par LDF, jādzēš visi negatīvie komentāri par LDF un jāsadarbojas ar LDF. Pēc šī visa PL nolēma izstāties no LDF biedriem, jo nevienā no iesniegumiem nesaskata kādus pārkāpumus. Komentāri tika publicēti no cilvēkiem, kas vēlas izteikt savu viedokli un tas ir viņu subjektīvais viedoklis, divos rakstos (U.Varneviča pārdomas un J.Štāla viedoklis par negodīgu spēli) PL nesaskata nekādu aizliegumu uz vārda brīvību, bet rakstā par Prāgas Open LDF paši izdomāja kaut kādas faktus, kas ir absurds lielākajā mērā.

Iesniegums ētikas komisijā no V.Vespera – Skatīt te

Iesniegums ētikas komisijā no R.Paegles – Skatīt te

Ētikas komisijas viedoklis par sodu – Skatīt te

Papildus Laura Kronberga un Vitauts Budreika  uzrakstīja ētikas komisijā pirmo sūdzību par PL un tā biedru izteiktu viedokli. Viedoklis un lēmums – Skatīt te

Gunāra Vīpuļa iesniegums par PL un tā biedra izteiktu viedokli. Iesniegums – Skatīt te

Secinājums:

Rezultātā Prāta Laiks ir saņēmis 4 iesniegumus par dažādiem pārkāpumiem, visi no viņiem atkārtojas, bet ļoti skumīgākais fakts ir, ka visi iesniegumi ir no DAB pārstāvjiem: Laura Kronberga, Vitauts Budreika, Gunārs Vipulis, Raivis Paegle un arī Vladislavs Vesperis DAB koordinators. Ar nožēlu jāsaka, ka 3 no 4 ir LDF valdē un ētikas komisijā lēmumus pieņem valdes locekļi. Vai Jums neliekas, ka 3 no 4 DAB locekļiem, kas atrodas LDF valdē raksta vienu un to pašu iesniegumu jau 6 mēnešus pēc kārtas, vai tur nav sadarbība starp viņiem? No mūsu puses ļoti skumīgi, ka tiek izvirzīti ultimāti būt par biedriem vai nebūt. Vai kāds ir spējīgs pateikt, kādas ir priekšrocības būt LDF biedriem? Mūsuprāt, ka LDF jādod biedriem motivāciju būt pie viņiem, nevis otrādi diktēt savus noteikumus.

Oficiāli arī izziņojam, ka Prāta Laiks mājaslapa no 14.12.2020 nepieder biedrībai “Prāta Laiks” un tā neatbild par to saturu. Paralēli rakstu daudzums nemainīsies un dambretes sabiedrība tiks informēta par dambretes ziņām.

Padalies ar savām pārdomām komentāros.

3 thoughts on “Prāta Laiks izstājas no LDF biedriem & citi jaunumi

  1. Cik nožēlojama un pretīga rīcība no LDF puses. Ar šo savienību esmu saistīts kā tētis, bet saprotu to, ka dambretei nav nākotnes un mans bērns turpina trenēties, jo viņam tas patīk. Viss pārējais man nav pieņemams un es nosodu šo LDF valdi. Cik tālu viņi ies ar savu bezkaunību?

  2. Es nesaprotu, itkā gudri cilvēki, bet pilnīgi pamuļķi. Kā var pieprasīt, kurus komentārus atstāt un kurus dzēst? Kas par pamuļķiem sēž LDF valdē? Jums citu nav ko darīt???? Attīstat dambreti, tā vietā izskatās, ka valde sanāk tikai uz komentāru izskatīšanu 😀 Iesaku visiem palasīt publicētos iesniegumus raksta sadaļā, vienkārši smieklīgi. Un ko jūs mīļie LDF darīsiet, kad visi biedri izstāsies? Nu gudri jūs neesat.

  3. “Kāds no prezidentiem”: Tie kuri sēž LDF valdē, sēž DAB, un tie kuri sēž DAB, sēž LDF valdē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.