Pieņemt zināšanai LDF valdes sēdes protokolu (pievienots @19.28)

Nokarot galvas mēs secinam, ka Latvijas dambretes federāciju ir pametuši to lielākie spēlētāji – Domātprieks ar Oļesju Abdulļinu priekšgalā un arī Roberts Misāns ir uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no visām biedrīdām + izstājies no visām komisijām. Ko tas nozīmēs dambretei? Diemžēl LDF ir pamanījies 2020.gadā pazaudēt divos lielākos spēlētājus dambretē: “Lielākais bērnu turnīrs Latvijā” (Albatross), kas apmēram katru otro nedēļu vidēji pulcēja vismaz 80 dalībniekus un viena no ietekmīgākajām biedrībām “Prāta Laiks”, kas sevi pierādījusi kā vairrākārtējo LV čempioni komandām (ne tikai) + organizotoru dauziem Latvijas turnīriem. Tagad dārgie dambretes draugi mēs esam pazaudējuši pašu galveno – cilvēku un biedrību, kas Latvijas lielākajām sacensībām deva fantastiskas balvas, nodrošināja fantastikas vietas, kur spēlēt jauniešiem (ne tikai “aizdomīgo” Liepupi) un nodrošināja arī lielisku startu Eiropas un Pasaules čempionātos.  Mēs nemeklējam atbildes uz visiem jautājumiem, jo tās tāpat nav iespējams sniegt kā mēs esam pārliecinājušies, bet ļoti interesanti, kurš to visu organizēs un darīs tuvākajā nākotnē? Izslavētais jauniņais valdē, ko pat daudzi nepazīst? Iespējams. Jā, mums ir baltais kauliņš, bet vai viņi spēs nodrošināt tik augstu līmeni kāds bija pirms tam? Diez vai. Paskastoties uz biedru sarakstu mēs redzam, ka citu organizatoru šajos gados nav bijis. Trīs ir pazaudēti. Cik tālu mēs iesim? Kaut gan vienmēr var atbildēt: Es ļoti atvainojos, es nezināju ka tā nevar darīt, kas jau tas neskaitāmas reizes ir izskanējis no viedā. Viegli nebūs, bet ja balvās būs ziepes un konfekšu kastes, iespējams ka izvilksim…

Dambretes protokols un izslēgšanu no LDF juridiskajiem biedriem: Lasīt te

Kā Tu vērtē trīs dambretes biedrību izstāšanos?

3 thoughts on “Pieņemt zināšanai LDF valdes sēdes protokolu (pievienots @19.28)

 1. Nu, tā jau bija gaidāms, vai nu es visu komandēju, vai nu arī es izstājos.. Lai gan, lai ieviestu, piemēram, Oļesjas piedāvāto treniņu digitalizāciju un ctus pasākumus, nav jābūt valdē. Ļoti daudz varētu padarīt kopīgi, katram piedāvājot savu palīdzību iespēju robežās, nevis gaidot, ka visu tavā vietā izdarīs LDF valdes locekļi. Žēl, ka personīgais viedoklis un ambīcijas tiek noliktas augstāk par visu pārējo. Bet vai par pašu trenējamajiem bērniem, šādus lēmumus pieņemot, arī ir padomāts?

  4
  5
 2. Kā tieši bērnus ietekmē vai esi juridiskajos biedros vai nē? Skatoties, kas ir juridiskie biedri, tad liels lērums tur nav un bērniem viss ok?
  Janci lasot Tavus komentārus šķiet, ka Roberts ir paša ļaunuma sakne Latvijas dambretē. Ko tieši viņš komandē un ir sliktu paveicis priekš dambretistiem? Lasot dažādus rakstus saprotu, ka vēlas pievērsties savām lietām. Varbūt liec viņam mieru un ja ir kas sakāms uzzvani viņam, lai Tev sirds mierīga.

  7
  1
 3. Janci, lasot Tavus komentārus, rodas jautājums, kāpēc ir nepieciešama LDF valde, ja trenere Oļesja, kas sevi ir pierādījusi, kā prasmīga trenere, piedāvāja savu skatījumu uz treniņu digitalizāciju, bija gatava to paveikt, valdē nav vēlama, jo to var veikt tāpat, bet ievēlētie valdē ir nepieciešami. Ar ko viņi ir tik īpaši? Kaut lasot komentārus, radās iespaids, ka balsošanā uzvarēja draudzība, nevis piedāvātā programma ar konkrēti veicamajiem darbiem.
  Kāpēc darboties gribošus ar inovatīvu skatījumu uz lietām savā komandā nepieņem?
  Lūdzu esi atklātāks un mini konkrētākas situācijas, kad R. Misāns visus izkomandēja pa savam prātam, ko ļaunu viņš ir izdarījis dambretes saimei?
  Kāpēc Tev šķiet, ka esi visu zinošs un korekts?
  Iesaku padalīties ar saviem labajiem darbiem, ko esi paveicis dambretes attīstībā un tikai tad izsakies nievājoši par citiem.

  11
  1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.