Gatavojoties Latvijas čempionātam un svinot sieviešu dienu Domātprieks noorganizēja turnīru, kur bija izveidotas divas grupas. Meistarības grupā spēlēja dambretisti no dažādām vecuma grupām, bet jaunākajā daudziem tas bija pirmais dambretes turnīrs. Kopā pa abiem turnīriem piedalījās 55 dalībnieki. Meistarības grupā notika riņķa sistēma, bet jaunākajā grupā tika izspēlētas deviņas kārtas. Turnīrs notika 64 lauciņu dambretē.

Runājot par rezultātiem, tad meistarības grupā fenomenālus rezultātus uzrādīja Roberts Grišins un Klāvs Norenbergs, katram pa 27 punktiem no 30 iespējamiem , bet vairāk uzvaras un pirmā vieta Robertam Grišinam, savukārt Klāvam Norenbergam 2.vieta. Un vēl divi dalībnieki tikai pēc koeficenta sadalīja 3.vietu un šoreiz veiksmīgāks bija Adrians Podenskis.

Jaunākajā grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja E.Ladiševs ar 16p un apsteidzot 2.vietu par diviem punktiem, kas bija R.Petrakovam, savukārt trešo vietu pēc koeficenta izcīnīja R.Pusmucans apsteidzot A.Misāni.

Skats no malas: Jāsaka, ka turnīrs notika piecu zvaigžņu viesnīcā Kempinski un ja turnīram būtu iespējams piešķirt kādas zvaigznes, tad viennozīmīgi tās būtu piecas. Fantastisks turnīrs, fantastiskā vietā un ideālas balvas. Jāatzīmē, ka katra dāma/jauniete arī tika pie ziedu pušķa. Trenējieties un piedalieties Domātprieks turnīros!

Turnīra galerija pilnībā to apliecino: Šeit

Turnīra rezultāti: Šeit

Meistarības grupa

Labākie jaunieši:

R.Grišins 27p

K.Norenbergs 27p

A.Podenskis 24p

Labākās jaunietes:

M.Misāne 18p

D.Malofeja 15p

P.Gerasimova 12p

Jaunākā grupa

Labākie jaunieši:

E.Ladisevs 16p

R.Petrakovs 14p

R.Pusmucans 13p

Labākās jaunietes:

A.Misāne 13p

V.Pazniak 12p

R.Serpane 11p

 

 

[qsm_link id=4]Spied šeit, lai sāktu dambretes uzdevumu[/qsm_link]

One thought on “R.Misāns un Domātprieks uzrīko īstu dambretes festivālu”

  1. Tas ko tagad nevajadzētu tikai palaist pašplūsmā, ka tagad kamēr ir vīrus tikmēr neko nedarīt un tad kad beigsies aizliegumi, tad sākt domāt, ko darīt tālāk. Skaidrs, ka var iet vieglo ceļu un pateikt, ka tā ir dambrete un veselība pirmajā vietā un būs labs attaisnojums, ka kaut kas nav izdarīts. Jau šobrīd vajg sākt plānot, ko darīt pie dažādu scenāriju attīstības un sastādīt attiecīgas kalendāra versijas par kurām jau iespējams arī informēt cilvēkus. Tagad ir arī kaudze laika izdarīt un savest kārtībā jautājumus, kuriem nav bijis laiks pieķerties. Lai gan plauktos griķi ir pazuduši, tad elektrība un internets vēl ir. Jāpadomā arī par bērniem šī perioda laikā. Varu ieteikt dažas idejas – meistarklases caur skype, slēgtie turnīri priekš ldf kādā no platformām, risināšanas konkursi, tiesnešu seminārs caur skype utt. Ir daudz arī iespēju ne tikai liegumi un man šķiet, ka tieši šādi sīkumi parādītu, ka pa bērniem un attīstību patiesi tiek domāts nevis tikai runāts.
    Raugoties no tuvākā turnīra organizatora viedokļa, tad, jā, būtu bijis daudz labāk, ja šāda atcelšanas iespēja tiktu bijusi apspriesta kaut nedaudz ātrāk, jo tika patērēts liels cilvēkresurs un personīgais laiks, lai tam sagatavotos un iztērēti arī līdzekļi, kas nav nekas kritisks, bet plānošana varēja būt savādāka. Protams, ka šāda pieredze nevienam mums nav bijusi un paredzēt attīstības gaitu ir, bija un būs grūti.
    Tas ko nevajag izplatīt ir paniku cilvēkos un neuztvert šo kā dalību bojevikā, kur zombiji staigā pa ielām un mēs esam filmas galvenie varoņi. Jo lielāka panika tiks celta, jo smagāki būs tieši finansiālie iznākumi, kur kā likums cietīs visvairāk ne jau oligarhi.
    Šobrīd svarīgi būtu arī pavaicāt no LSFP viņu komentāru par pieņemto lēmumu un viņu redzējumu par attīstības gaitu un budžeta lietām.
    Šo rakstot es apzinos, ka dambrete nav svarīgākais mūsu dzīvēs, bet gribētos, ka dēļ esošās situācijas, ja un kad tā stabilizēsies mums ir plāns kā neskatoties ne uz ko gadu aizvadīt veiksmīgi. Bērniem 30 dienas mājās būs liels pārbaudījums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.