Pēc ~25 gadu pauzes notika RAPID čempionāts 64 lauciņu dambretē, kas norisinājās deviņās kārtās ar laika kontroli 7m + 5s uz katru gājienu uz katru partiju. Vīrieši šodien spēlēja 745 pozīcijas, bet sievietes tradicionāli 150 pozīcijas. Pirmo reizi vēsturē bija arī savācies tik fantastiski spēcīgs sastāvs un cīņai vajadzēja notikt saspringtai, bet bijušais LDF valdes priekšsēdētājs tā nedomāja un jau divas kārtas pirms beigām bija nodrošinājis panākumu turnīrā (jāatzīmē, ka R.Misānam pēdējās divās kārtās divi neizšķirti ar Gunāru Zālīti un Ričardu Osīti). Fantastiska. Otrā vieta Andrim Keiselim, kurš trešajā kārtā dabūja plusiņu, bet trešā vieta negaidīti Romānam Viļumam. Visi 100 lauciņu eksperti Raimonds Vipulis, Raivis Paegle, Laimonis Zālītis ārpus trijnieka. Jāatzīst, ka arī PL pārstāvji izgāzās diez gan pamatīgi.


Turnīra galerija: Šeit

R.Misāns 16p
A.Keisels 13p
R.Viļums 12p

Turnīra tabula vīriešiem

Sievietes

M.Nereda 16p
R.Piroņena 15p
A.Valnere 13p

Turnīra tabula sievietēm

7 thoughts on “RAPID: Fantastiskais R.Misāns 7ās kārtās nodrošina čempiona titulu!”

 1. Visi 100 lauciņu eksperti Raimonds Vipulis, Raivis Paegle, Laimonis Zālītis ārpus trijnieka.😀
  Pēc manas informācijas, Misāns un Keisels 100-l. speciālisti.😀😀😀
  Ar cieńu,
  em

  5
  1
 2. Ir patīkami lasīt ziņas par jaunākiem notikumiem LATVIJAS dambretes dzīvē. Tikai lai kaut ko konkrētu rakstītu ir jāzina visi pirmsākumi un dot nepareizu informāciju nevajadzētu, vajag tomēr arī mācīties.
  Cik es atceros Latvijas čempionātā ātrajā 64-lauciņu dambretē Rīgā, 1997.gada17.novembrī piedalījās 38 !!! dambretisti, spēlēja 11 kārtas. Uzvarēja slm L.Zālītis-18, m G.Purviņš- un m T.Rūmītis -17, sm G.Šapiro-16 punkti.
  Varbūt kaut ko atceras M.Juhnevičs- ar Bokalderu ierodoties pēc pirmās kārtas?
  Visi Jaško veidojumi atdoti P.Freidenfelda kungam vēstures veidošanai.
  Ar cieņu.

 3. Ļoti atvainojamies par nepatiesu informāciju. Tomēr 23 gadi pagāja, nevi 25. MJuhnevičs neko neatceras, bet par pārējo informāciju paldies.

 4. Reiz jau rakstīju, ka Romāns Viļums ir ļoti labs spēlētājs, kurš pārāk reti piedalās turnīros. Varbūt šis panākums būs stimuls arī turpmāk piedalīties Latvijas čempionātos!

  1
  2
 5. Jā, Roberts visus čempionus nomasēja pamatīgi, parādīja kā sāk, kur vēži ziemo.

 6. Mazs papildinājums manam iepriekš rakstītam. Pirmo reizi ātrspēles čempionāts ar gājienu izlozi notika pavisam nesen – tikai 2017.gada 23.septembrī.

 7. Ja kāds nesaprata – runāju nevis par turnīra uzvarētāju Robertu, par kura spēku 64 lauciņu dambretē nezin retais, un kura uzvara ir likumsakarīga, bet gan par 3. vietas ieguvēju R. Viļumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.