Ar fenomenāli lielu dalībnieku skaitu Rīgā noslēdzies starptautiskais turnīrs100 lauciņu dambretē Rīga Open 2017, kurā piedalījās 107 dalībnieki no 11 valstīm. Turnīrs norisinājās 3 dienas no 2017. gada 10. februāra līdz 12. februārim viesmīlīgajā Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā.Dalīnieki sacentās divās grupās: Kopējā grupā jeb meistarības grupā un Rīga Open junioru grupā.

Spraigā cīņā meistarības grupā par uzvarētāju kļuva starptautiskais meistars no Holandes Matthias de Kruijf. Otro vietu izcīnīja starptautiskais lielmeistars Andrejs Kalmakovs no Krievijas un trijnieku noslēdza starptautiskais lielmeistars Aleksejs Domčevs no Lietuvas. Savukārt starp sievietēm labāko rezultātu uzrādīja starptautiskā lielmeistare no Ukrainas Viktorija Motričko. Labāko rezultātu, proti 5.vietu no Latvijas pārstāvjiem izcīnīja mūsu starptautiskais lielmeistars Laimonis Zālītis.

Junioru grupā par uzvarētāju kļuva Lietuvas pārstāve Rita Packauskaite, bet otroun trešo vietu attiecīgi izcīnīja mūsu valsts pārstāvji Ilmārs Štolcers un Gunārs Gribuška. Sacīkstes tiesāja mūsu starptautiskā lielmeistare un vairākkārtējā pasaules čempione Zoja Golubeva. Turnīru rīkoja Dambretes Attīstības biedrība un to atbalstīja Latvijas Dambretes savienība kā arī Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments.

Turnīra rezultāti: Kopējā grupa  Juniori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.