Ielādē

Rīgas čempionāts 100 lauciņu dambretē

Karstajā Rīgas svelmē tika noskaidroti šī gada Rīgas čempioni 100 lauciņu dambretē. Šogad turnīrs notika divās vecuma grupās, jauniešiem un pieaugušajiem. Jauniešiem stabilu uzvaru izcīnīja Gunārs Gribuška un aiz sevis atstājot Magdalēnu Neredu un Renardu Helfrektu, kam attiecīgi 2.vieta un 3.vieta.

Turnīra tabula jauniešiem: Šeit

Pieagušajiem:

Savukārt pieaugušajiem uzvaras laurus plūca neviens cits kā šī gada RIGA OPEN uzvarētāja Jeļena Česnokova, kas izcīnīja tīru uzvaru un apgāja abus lielmeistarus Raimondu Vīpuli un Laimoni Zālīti. Bet tā kā Jeļena Česnokova uzvarēja arī sieviešu grupā, tad vīriešiem trešo vietu izcīnīja Guntars Purviņš, kurš izskatās ir veiksmīgi atgriezies 100 lauciņu dambretē (agrāk trenējās tikai 100).

Svarīgi: G.Purviņš nodrošināja dalību Latvijas 100 lauciņu dambretes čempionātā 2019.gadā.

Turnīra tabula pieagušajiem: Šeit

Galerija: Šeit

 

2 thoughts on “Rīgas čempionāts 100 lauciņu dambretē

  1. Ops, situācija analoga pērnajai, kad pirmais trijnieks bija tāds pats, bet G. Purviņa vietā 4. biju es. Tagad jūs rakstat, ka Guntars ir nodrošinājis ceļazīmi uz LČ, bet man tadā pašā situācijā šogad tas tika liegts. Labi, ka esam mācījušies no kļūdām, un ceļazīmes īpašnieku nosakām jau tagad, nevis visu laiku ir nenoteiktas atbildes,bet pēc atlases turnīra pēkšņi ceļazīme tiek atņemta. Ceru, ka tagad tie, kas mani kritizēja par sieviešu diskrimināciju, ir guvuši skaidrību manā aprīlī paustajā pozīcijā. Katrā ziņā gods un slava šīgada turnīra tienešiem!

  2. Cienījamais Āriņa kungs, PL informē, ka pirmais trijnieks jau ir automātiski nodrošinājis dalību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.