Roberts Misāns pretendē uz FMJD

3.jūlijā 2021.gadā, kad Tallinā notiks pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē notiks arī jaunās FMJD asambleja vēlēšanas. Šis ir ļoti nozīmīgs gads un iespējams arī pārmaiņu gads, jo no Latvijas savu pieteikumu ir nosūtījis Roberts Misāns, kurš pretendē uz ģenerālsekretāra amatu (vairāk info motivācijas vēstulē). Savukārt Jaceks Pavlickis pretendēs uz FMJD prezidenta amatu mēģinot nomainīt Janeku Magi. J.Pavlicka vēsutle pievienota krievu valodā.

Roberta Misāna motivācijas vēstule:  Lasīt te

Jaceka Pavlicka motivācijas vēstule: Lasīt te

Vai Tu atbalsti Roberta Misāna ievēlēšanu FMJD?

16 thoughts on “Roberts Misāns pretendē uz FMJD

 1. Dīvaini, ka Misāns reklamējās LDF neatzītā lapa, kur katrā teikumā ir desmit kļūdas un jāiet mācīties uz pirmo klasīti. Tas negrauj viņa prestižu.

 2. Лучше пускай Роберт работает с таким сайтом чем с ЛДФ, которые состоят из одних гнилых паразитов. И кто сказал что какой-то сайт должен быть одобрен от ЛДФ? Какие-то идиоты здесь пишут честное слово:

 3. Nedomāju, ka Misānam baigi rūp Jūsu domas par viņu un ir skaidri redzams zemteksts, ka viņš Jums nepatīk. Visticamāk esat bijis LDF nesens vai esoš pārstāvis, vai pietuvināts cilvēks. Mazliet par daudz esat aizrāvušies ar varu, kas novedusi pie lielas dambretes pasauled sašķelšanās, ko nevēleties redzēt un atzīt. Tad nu arī sanāk, ka ir jābūt atzītam no kaut kā, kas paši nav atzīti, bet pa draugam viens otru ievēlēti.

 4. Es kā bērnu vecāks saku. Kad šito Mis…. mans bērns sev pretī ierauga, tad gūst uzreiz psiholoģisko traumu un čurā biksēs. Ko par to saka LDF? Un tas notiek ne tikai online, bet arī klātienes turnīros. Būtu labāk audzējis trušus vai vistas. Lūk, Mārtiņš un Andris audzē trušus, bet guntars – vistas. Anno nodarbojās ar bumbiņspēli, Laimonis visiem atdodās ar laiku, bet Ivars nodarbojās ar slēpošanu, ka sniegs visu laiku iekritis matos. Savukārt Jānis jau Jāno no pagājušā gada, bet Edijs uztur joku portālu.

 5. Kartējais biznesa projekts, lai piebāztu kabatas un turklāt nav LDF biedrs. Jaceks ir pēdiņās labākais pedējās desmitgades turnīru organizētājs. Sevišķi pēdējā reizē paspīdēja ar karodziņu. Un par to apvienošanu, Idf Jacekam ir kā padomju atrauga, kas nelabi smird. Jurijs nesen par idf izteicās, ka tie ir pietūkuši veči, kas spēlē parkā uz soliņa.

  2
  2
 6. Kartējais biznesa projekts, lai piebāztu kabatas un turklāt nav LDF biedrs. Tagad vietējos turnīros man jāmaksā un nepietiek saldējum. Jaceks ir pēdiņās labākais pedējās desmitgades turnīru organizētājs. Sevišķi pēdējā reizē paspīdēja ar karodziņu. Un par to apvienošanu, Idf Jacekam ir kā padomju atrauga, kas nelabi smird. Jurijs nesen par idf izteicās, ka tie ir pietūkuši veči, kas spēlē parkā uz soliņa.

 7. Oo kādi te biznesmeņi savākušies 😀 Noteikti, ka kārtējais biznesa projekts. Tāpat kā LDF izzaga un atstāja bez kapeikas. Par dalībasmaksām dambreteszinas.lv Miller kvern jau kuro reizi. Gan jau šis arī tad paša sacerējums vien ir. Nu grūta dzīve tev, ja saldējumam nesanāk. Padomju savienības atrauga arī liecina kādā laikā dzīvo un ir tava domāšana. Tad nu ej vien uz baznīcas ielas un tur baro pa velti un nekas nebūs jāmaksā. Jurijs domāts, laikam tas kurš ir diskvalificēts no IDF? Nu ja tas Jurijs, tad jā Jurijs gan ir autoritāte dambretē un kā viņš raksta tad tā noteikti ir.

 8. Pēc kāda laika Boss uzsitīs knipi IDF starptautiskajam pionierim un šī ziņa pazudīs.

 9. Fantstiska publika. Streķelē ne pa tēmu kaut kādas samazgas. Interesanti būtu dzīvē ar šiem troļļiem parunāt. Neko paši vispār nav izdarījuši un no dambretes nesaprot. Pārpublicē rakstus, spēlē ar programmām, piedāvā idejas, kas ir attālu no reālās dzīves un tik drukā savas ģeniālās idejas.
  Varbūt pie virpām un kaut ko izdarām? Ai da nē, foršāk tak tēlot ekspertus. Paskatās vai nav dīvāns jāmaina, ka nav caurums izšauts jau.

 10. Vai Kā tad autors ir informēts, ka Guntis Valneris, Andris Keisels un Roberts Misāns neviens nav biedrs LDF? Gunti tad nesūtam uz pasaules čempionātu? Kāds sakars kandidēšanai FMJD vai tu esi biedrs vai neesi?

 11. Vajadzēja jau gan zināt, ka Latvijas likumdošanas dēļ par LDF biedriem var būt tikai juridiskas personas, tātad neviens konkrēts spēlētājs par LDF biedru būt nevar jeb, skaidri sakot, individuāli spēlētāji nemaz neeksistē. Un tāds bardaks ir nevis LDF, bet gan Latvijas likumdevēju darbības rezultāts. Es labprāt maksātu simbolisku biedra naudu 5 līdz 10 euro gadā par to, ka LDF apkopo spēlētāju sarakstus, sacensību rezultātus, piešķir un reģistrē sporta klases, veido reitingu sistēmu (jo pēc tiko apkopotajiem datiem redzams, ka, ņemot vērā treneru iesniegtos datus, Latvijā ir vismaz 1500 reģistrētu dambretistu, un šāda apjoma datu apkopošana nav nemaz tik vienkārša un ir pietiekami darbietilpīgs process), bet man kā individuālam spēlētājam nav tādas iespējas, un LDF nav tiesību šādas biedru maksas vākt. Un vēl, par reitingu sistēmu. Ieteiktu Prāta Laika autoram īpaši nesatraukties un nerīkot visādus tendenciozus balsojumus, nezinot to, kas patiesībā tiek darīts, darbs pie tā notiek, kā jau rakstīju, ir sastādīts pašlaik treniņgrupās reģistrēto jauno dambretistu, kā arī pieaugušo un veterānu kopīgais saraksts, bet, lai to varētu publicēt, vēl ir nepieciešams precizēt ļoti daudz datus. Iespējams, ka provizorisko spēlētāju sarakstu varētu publicēt LDF un arī, kāpēc nē, šajā mājaslapā, lai katrs varētu ar to iepazīties un pievienot trūkstošo informāciju vai palabot esošo.

 12. Nu tendenciozi raksti un balsošanas jau top no solījumu nepildīšanas. 2020. gada darba plānā http://dambrete.lv/storage/federation-documents/February2021/VtmLTRPj9oTlokLMM8sJ.pdf 45. punkāt ir uzlikts datums 01.09.2020. visticamāk arī uz 01.09.2021. tas nebūs paveikts.
  Līdzīgus jautājumus varētu uzdot pa punktiem – 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 60.
  Lielākoties punkti, kas ir izpildīti ir dabisks darba process, kurus nepildīt laikam nav iespējams, bet uz attīstību, kas tieši tiek darīts nav skaidrs. Toties visam pamatā ir labs attaisnojums. Covid ārā tak. Nu nevar neko darīt. īpaši solītajām lietām IT attīstībā Covid traucē, jo internets nav drošs.
  No šejienes arī rodas tā tendenciozitāte. Šogad vismaz saprata, ka labāk nepublicēt darba plānu, jo var sanākt diezgan daudz ko neizpildīt. Solījumi nesenajās vēlēšanās ir bijuši pamatīgi. Tā kā gaidām straujo attīstību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.