🇱🇻 Ir noskaidroti LV čempioni jauniešiem pamata turnīram!

No 11. līdz 16. martam Rīgā norisināsies Latvijas jaunatnes čempionāta fināls klasiskajā, ātrajā un ātrspēlē 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13 un U-16 vecuma grupu dalībniekiem. Sacensībās piedalīsies 10 labākie dalībnieki meitenēm un zēniem katrā vecuma grupā.

Sacensību galvenais mērķis ir popularizēt 64 lauciņu dambreti Latvijā, kā arī noskaidrot Latvijas labākos dambretistus startiem Eiropas un pasaules čempionātos. Kā uzsvēra Latvijas Dambretes Federācijas prezidents Roberts Misāns: “Šīs sacensības būs ļoti nozīmīgs notikums Latvijas dambretē. Šāda tipa sacensībās liela uzmanība tiek veltīta jauno dambretistu profesionālajai izaugsmei un uz augstiem sasniegumiem vērstam sagatavošanās procesam, startiem Eiropas un pasaules čempionātos. Dambreti ir svarīgi spēlēt, jo tā tiek dēvēta par vienu no tām spēlēm, kas attīsta prāta spējas, koncentrēšanās spējas, trenē atmiņu, māca pieņemt lēmumus un izdarīt secinājumus.”

Sacensības notrisināsies pēc FMJD noteikumiem. Klasiskajā dambretē pēc riņķa sistēmas ar mikromačiem. Ātrajā dambretē un ātrspēlē deviņas kārtas pēc šveices sistēmas ar mikromačiem. Un U-16 grupas dalībniekiem 1.gājiena izloze.

Sacensības norisināsies Rīgā, Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, Elizabetes ielā 55.

Sacensību nolikums: Šeit

Turnīra galerija: Šeit

Pamata turnīra rezultāti:

U8 meitenēm Šeit

U8 zēniem Šeit

U10 meitenēm Šeit

U10 zēniem Šeit

U13 meitenēm Šeit

U13 zēniem Šeit

U16 meitenēm Šeit

U16 zēniem Šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.