G.Valneris un A.Krapivina LV čempioni 100 lauciņu dambretē

26.07.20 noslēdzās Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem un sievietēm, kas notika divas nedēļas nogales 17.07.-19.07 un 24.07-26.07.

Vīrieši

2018.gada rezultāti: Šeit

2019.gada rezultāti: Šeit

2020.gada rezultāti: Šeit

G.Valneris 17p
R.Vipulis 16p
G.Gribuška 14p

Partijas Šeit tikai jānomaina kārtas numurs augšējā labajā stūrī.

Sievietes

A.Krapivina 11p
V.Vasariete 10p
Z.Uvačana 8p

Rezultāti: Šeit

Partijas Šeit tikai jānomaina kārtas numurs augšējā labajā stūrī.

 

13 thoughts on “G.Valneris un A.Krapivina LV čempioni 100 lauciņu dambretē

 1. Nē, gaidām kad LDF novērsīs problēmu, lai tās varētu redzēt internetā.

 2. Ir parādījušās arī partijas. Tikai tiesnešiem nedaudz misējies – partijas Āriņš- Berons un Mitrevics-Juhņevičs ir samainītas vietām. Bet citādi viss ir OK.

 3. Guntim laikam sen nav bijuši divi niči pret būtiski zemāku reitingu īpašniekiem. Turnīrs paliek tikao interesantāks. Vajadzētu vēl Andri, Robertu, Benno, Zoju dabūt, lai visi vienā turnīrā dabūt, jo sen LV nav bijis tāda līmeņa sastāvs.

 4. Sieviešu sastāvs ir ļoti bēdīgs. Pirmais gads, kad ir tik bēdīgs sastāvs. Ir tikai divas sievietes, kas normāli spēle. Bēdīgi..

 5. Antra un Zoja vismaz vēl spēlē, sastāvs tiešām diez ko bēdīgs. Pec tam nav ko brīnīties par Eiropas un Pasaules čempionātiem 🙂

 6. Man gan, redzot dažus rezultātus nāciju kausā, šķiet, ka sieviešu čempionātā ir ļoti augsts līmenis.

 7. Nāciju kausā spēlē stipri pretinieki un Latvija cinās, sieviešu komanda spēlē labi. To var redzēt. Sieviešu čempionātā notiek brīnumi kā parasti, sastāvs noteikti ir bēdīgs.

 8. No sastāva patiesi pietrūkst vairākas vadošās dambretistes, bet prieks, ka jaunā paaudze iesaistās spēlē starp sievām. Tas, ka neiesaistās vadošās jau ir jautājums vadības pusē, kas tiek darīts, lai motivētu spēlēt spēcīgākos. Ja startētu Zoja, Jeļena, Oļesja, Nereda vēl ir Magone, Tkačenko, tad turnīrs varētu būt daudz jautrāks. Kaut kas jāizdomā lai gan starp vīriem, gan sievām varētu savākt spēcīgākos

  2
  1
 9. Šis balvu fonds noteikti nemudina piedalīties spēcīgākos dambretistus. Salīdzinot pat ar iepriekšējiem gadiem, šogad situācija ir bēdīga.

  2
  1
 10. Jā, diezgan viegls turnīrs sievietem. Uzvarēja diezgan vāja meitene. Tomēr Antrai vai Zojai bija jāuzvar. Bet stipras sievietes, diemžēl nespēlēja, tomēr vajadzēja savākt pēc iespējas stiprāku sastāvu.

 11. Tomēr vecums nenāk par labu arī Valnerim. Nav vairs tas asums. Partijas pierādīja, ka ar viņu var cīnīties neizšķirti. Tīri laimīgas sagadīšanās dēļ šoreiz Raimonds neapsteidza un neieguva pirmo vietu. Vai arī spēlētāju līmenis, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām ir audzis, bet, ja Valneris spēlēs nākamgad, tad var klāties grūtāk, kaut gan, iespējams, nākošgad var arī būt vājāks līmenis, jo vecāki paliek arī Laimonis, Jakovs, Guntars un Āriņš.

 12. Par balvu fondu patiesībā nav skaidrs, kāpēc tas tika samazināts un noteikti vajadzētu celt. Pērn man šķiet nebija naudas balvas, bet planšetes, bet pirms tam 1000 eur? Varbūt kāds atminas labāk. Katrā ziņā šim un 64 lauciņu pieaugušo fināliem būtu jāpievērš lielāka uzmanība, jo pēc būtības tiem būtu jābūt gada notikumam starp vietējiem turnīriem. Kāpēc gan līdzīgi, kā šobrīd tiek organizēti bērni turnīri skaistās vietās, tad tādu pašu ceļu neiet ar pieaugušajiem. Varētu izvēlēties skaistu vietu, tā lai var atnākt paskatīties, treneri atvest audzēkņus. Protams, tad vajag, lai spēlē visi vadošie, lai ir uz ko skatīties. Tomēr ja fināli būtu augstā līmenī tad vadošie pavilktos. Ačgārni ir arī finālu dalīt divos posmos. Tas vien jau parāda nenopietnību ar domu, ka neiesim jau te reizi gadā ziedot nedēļu un darba dienas. Nedomāju, ka ir kāds, kas pus gadu uz priekšu nevarētu ieplānot atvaļinājumu.
  Dambrete ir jāpadara interesantāka vērotājiem un pieaugušo fināliem vajadzētu pievērst vislielāko uzmanību. Saprotu, ka iepriekšējam ldf vadītājam vairāk interesēja bērni un baigi uz pieaugušajiem nekoncentrējās. Esošais nav manīts, ka iesaistād baigi organizatoriskajos jautājumos, bet nu kādam derētu šo uzņemties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.