Noslēdzās atlase 64 lauciņu dambretē vīriešiem un sievietēm

No 29.01.22-30.01.22 noslēdzās LV pusfināls 64 lauciņu dambretē, kas notiek 6.vidusskolas sporta zālē. Vīriešiem piedalās 20 dalībnieki, kas izspēlēs astoņas kārtas ar laika kontroli 20min + 5sek uz partiju, mikromači. Seši labākie tiks finālā, kur viņus jau gaidīs Roberts Misāns (Rīgas čempions), Guntis Valneris (LDF īpašā vieta), Guntars Purviņš un Kristers Lapiņš. Savukārt sievietēm piedalās tikai septiņas dalībnieces, bet finālā tiks pirmās piecas. Dāmām finālā pievienosies Marija Magdalēna Nereda, Regīna Piroņena un Antra Valnere.

Vīriešu finālā iekļuva: Raivis Paegle, Zigmārs Rumbenieks, Ričards Osītis, Vitālijs Kravcovs, Jevģēnijs Matvejevs un Gunārs Zālītis. Diemžēl online čempions Raimonds Millers palika tikai 14.vietā no 20 spēlētājiem. Savukārt sivietēm finālā iekļuva Malvīne Misāne, Jeļena Tkačenko, Zoja Uvačana, Anna Krapivina un Poļina Gerasimova.

Vīriešu rezultāti: Šeit

Sieviešu rezultāti: Šeit

2 thoughts on “Noslēdzās atlase 64 lauciņu dambretē vīriešiem un sievietēm

  1. Kaut kā online čempions baigi noplacis. Millers vēl pērn visus tesa playok, bet līdz ar turnīru atsākšanos live rezultāti gan live, gan online, lai nebūtu atšķirīgi manāmi švakāki.

  2. Speleja ar programmu, taisija skaistus upurus, uzvareja Svarchmanu, bet dzive tak programmu nevar izmantot. Ludzu ari rezultats. Jasaka, ka neviena lieta ldf etikas komisija ari nav dzirdeta, ka butu ierosinata. Viss ir labi ar dambreti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.