SAAREMAA KAPP 2017

No 28. līdz 30. jūlijam Sāremas salas pilsētā Kuresārē norisinājās tradicionālais Sāremas kauss Nr. 53. Šogad turnīra sastāvu pastiprināja Lietuvas komanda “Magija”, kuras sastāvā spēlēja A. Kibartas (GMI), D.Norkus (MI), M.Junkurēns (MF) un S.Lauratien (MF). Tradicionāli spēcīgs sastāvs bija Bauskas komandai – G.Purviņš (MI), V.Kravcovs (M), T.Rūmītis (M) un R.Pironena (MF). Turnīrs notika pēc Šveices sistēmas 13 kārtās, klasiskajā dambretē 1 partija ar 40min +5sek apdomas laiku. Ņemot vērā turnīra sistēmu un spēcīgo sastāvu rezultāti bija ļoti blīvi un populārākais spēles iznākums bija neizšķirts, lai uzvarētu nācās krietni pasvīst. Komandu vērtējumā savu favorītu statusu apliecināja “Magija”, kuras spēlētāji nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, aiz sevis atstājot Bauskas un Jēkabpils komandas. Individuālajā vērtējumā vīriešiem, veiksmīgākais (arī pats atzina, ka veiksme bija viņa sabiedrotā) izrādījās Domantas Norkus, kurš aiz sevis atstāja G. Purviņu un A. Kibartu. Sievietēm uz uzvaru pretendēja R.Pironena, A.Valnere un S.Lauratiene, uzvaras laurus plūca A.Valnere aiz sevis atstājot R.Pironenu un S.Lauratieni.

Paldies turnīra organizatoram Jaanam Truu, kurš nesen nosvinēja savu 70to dzimšanas dienu, par 53šo lieliski noorganizēto turnīru veiksmi un izturību viņam, lai pēc 17 gadiem var arī svinēt 70to Sāremas kausu.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”Rādīt galeriju” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Rezultāti:

Vīrieši

1. Domantas Norkus 10 p
2. Guntars Purviņš 9,5 p
3. Andrius Kybartas 9,5 p

Sievietes

1. Antra Valnere 7,5 p
2. Regīna Pironena 7 p
3. Sandra Lauratiene 7 p

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.