Ielādē

V.D.Vaisera piemiņas turnīra rezultāti

Noslēdzās otrais starptautiskais dambretes piemiņas turnīrs V.D.Vaisera piemiņai. Vladimirs Vaisers bija Ukrainas čempions 1979.gadā, bet PSRS laikos viņš viens no pieprasītākajiem 64 lauciņu dambretes treneriem. Savā karjeras laikā V.Vaisers ir izaudzinājis 4 lielmeistarus un vairāk kā 50 sporta meistarus.

Turnīrs norisinājās deviņās kārtās ar laika kontroli 2m+2s uz katru gājienu. Turnīrā piedalījās 289 dalībnieki, no kuriem 21 bija lielmeistari vīrieši, 4 lielmeistares sievietes un 14 starptautiskie meistari. Turnīra balvu fonds 1200 dolāri. Latviju pārstāvēja Zoja Uvačana, Marija Magdalēna Nereda, Vsevolods Teterins, Vaclavs Grinēvičs, Kristers Lapiņš un Raimonds Millers.

Skaistu izrādi mums nodrošināja Raimonds Millers. Regulāri LV online turnīros uzvar vadošos Latvijas dambretistus. Mūsu online lielmeistars fantastiski pirmajā kārtā, pirmajā partijā uzvarēja vairrākkārtējo pasaules čempionu Aleksandru Švarcmanu – dambretes leģendu. Diemžēl otrajā partijā ļoti elementārā veidā zaudēja. Kopējais mača rezultāts neizšķirts. Partija te: Skatīt te

Bet turnīra skaistākā partija izveidojās septītajā kārtā, kad pēc pirmā kauliņa nokaušanas (pirmais gājiens) palika bez kauliņa. Eh, kam negadās.

Partija te: Skatīt te

Galvenais ir uzvarēt pašu Aleksandru Švarcmanu un noņemts “kārtējais lielmeistaru skalps”. Apsveicam!

Turnīra rezultāti: Šeit

J.Aņikejevs 7.5 no 9

M.Nedbailo 7.5

R.Šuķins 7p

8 thoughts on “V.D.Vaisera piemiņas turnīra rezultāti

  1. Pret Švarcmanu pirmā partija nereāla. īpaši 5 gājiens. Nekad neesmu redzējis, ka cilvēks izpilda šādu upuri partijas vidū. Gan jau Millers apskatījais, ko uzvarēja un saprata, ka laikam jāmet miers, jo nolikumā stingri rakstīts, ka būs diskābeles. Skatoties Latvijas turnīrus, tad tas ir ļoti amizanti, kā atšķiras līmenis pa partijām un pret spēcīgiem seko fantastiskas partijas. Un galvenais stabilitāte… visos LV turnīros Millers augšā. Bet tā kā draudzība ir draudzība, tad Milleram neko LV izdarīt nevar un nedarīs. Skatoties gan rakstus dambreteszinas.lv saprotams par lielo draudzību. Ir arī labi redzams, kādas programmas izmanto, jo analīze partijām arī seko. Tad nu redzēs cik ilgi būs atļauts LV turnīros Milleram dominēt un kas notiks, kad būs jāspēlē klātienē…

  2. Vai Latvijas dambretes federācija rīkosies visos gadījumos, kad Millers ir pārkāpis godīgās spēles principus? Gaidām uz augstāko spēku saprātu. Savukārt mūsu ģimenei ir žēl noskatīties kā mūsu bērns spēlē negodīgos apstākļos. Iespējams, ka mūsu komentārs tiks izdzēsts, bet taisnība pirmajam komentāram ir, ka dotajā brīdī ir tik slikti kā nevienu gadu pirms tam.

  3. Bērnam nevajag spēlēt pieaugušo turnīros, kur spelē meistari un lielmeistari. Priekš tam ir bērnu turnīri. Raimonds ir FMJD meistars un kā Jūs domājat, šādus nosaukumus FMJD piešķir par skaistām acīm vai ka neprot spēlēt.

  4. Nu protams, ka ne pa skaistām acīm. Millers tak regulāri live turnīros uzvar Švarcmana līmeņa spēlētājus. Guntim -10 pagaidām pret Raimondu.

  5. Kāpēc LDF nereaģē uz šiem pārkāpumiem? Vai regulāri viņi nesaskata pārkāpumus un nevar pierādīt?

  6. Millers ir ciets rieksts un viņš to pierādīs klātienes turnīros:))) Bet vispār visi neklātienes turnīri nav jāuzskata par nopietniem, jo tajos kopā spēlē gan godīgi sportisti, gan blēži-progeri. Visi visus tur aizdomās, bet pierādīt nevar. Jābrīnās vienīgi, ka tādos «turnīros» ir naudas balvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.